Третя дружина "взяла" Чапкіса манкою, сметаною та випраними сорочками

14 березня 2007, 12:47

Крім того, що Григорій Чапкіс є одним із найцікавіших персонажів журі "Танців з зірками", він також виявився модником та своєрідним любителем прекрасної статі.

Як розповів сам заслужений танцюрист, йому "двічі довелося наступити на одні й ті самі граблі" - одруження.

"Ну що таке одружитися. Шкарпеточки купуєш, панчішки купуєш, маєчку... там є етикетка, правила – як треба користуватися, як прати, як прасувати. А щоб одружитися - нічого не потрібно", - пояснив він. Тож, на перші "граблі" танцюрист наступив у двадцять років.

Чапкіс - натура пристрасна. Одна з його пристрастей - краватки

"У квартирі, де жила моя дівчина, тулилося 12 осіб і дітлахи усіх називали "мама" і "папа". Тільки після одруження я дізнався, що одна з дівчаток була її дочкою", - згадав Чапкіс у інтерв'ю газеті "Сегодня".

Чапкіс у своїй двокімнатці на Борщагівці разом із донькою Лілією від першого шлюбу. Фото Євгена Колесника

"Наша дочка Лілія закінчила Київське хореографічне училище. І вийшла в Італію за мільйонера. Має там балетну школу "Чапкіс-Денс" на 200 осіб", - розповів маестро "Газеті по-українськи".

З першою дружиною Людмилою суддя "Танців" прожив 20 років. "Ще не траплялося так, аби від мене йшла жінка. Інтуїція в мене така, що я завжди йшов першим", - запевнив Григорій Миколайович.

Взагалі, з жінками Григорій Миколайович на короткій нозі - як і з танцями

"Вдруге одружився у 50 років на своїй учениці, 28-річній Наталі. Зараз вона із нашим 27-річним сином Грегорі виїхала до американського міста Сан-Франциско. Син тримає школу хіп-хопу "Чапкіс-Денс", - провадить далі танцюрист.

"Розлучалися через суд, після якого мене викинули з квартири, присудивши тільки 9 квадратних метрів на Борщагівці на 9 поверсі. Я навіть не ходив туди. Жив у службовому кабінеті на дивані", - розказує він.

Зі своєю нинішньою дружиною Чапкіс познайомився, працюючи директором-розпорядником театру драми та комедії на Лівому березі.

Тоді до нього в кабінет зайшла "розкішна жінка у довгому чорному пальто, вища за танцюриста на три голови, важить на 20 кілограмів більше". Вона сказала, що нічого робити не вміє.

Сумська подарувала Чапкісу фотокартку зі своїм автографом. Танцюрист поставив світлину у шафу, під скло

Майбутня дружина Чапкіса подивилася на нього так сумно, що він подумав, що жінка повіситься у разі відмови, і взяв її адміністратором. Втім спільною роботою все не обмежилося.

"Я був у жахливому стані: 60 років, виразкова хвороба, з техніки - тільки кип'ятильник. З його допомогою я варив собі чай, сосиски, яйця. Вона мені стала приносити 200-грамову баночку манної каші, молоко, сметану", - згадує танцюрист.

На передачі "Чорним по білому" Чапкіс жартома визнав Анатолія Борсюка своїм позашлюбним сином. Але на експертизу ДНК піти відмовився

А потім Алла Борисівна взагалі почала забирати сорочки Чапкіса собі додому і прати їх потай від свого чоловіка, полковника-красеня, від якого невдовзі і пішла до Григорія Миколайовича. "Пожаліла мене, як собачку", - каже Чапкіс.

"Коли одружилися, дізнався, що вона кандидат економічних наук. Якби знав раніше, випровадив би. Завжди боявся освічених жінок. Не можу правильно коми поставити. Бо моя рідна мова – румунська", - зізнався Чапкіс.

Діти легендарного танцюритса намагаються продовжувати справу Чапкіса

Виявилося, що він не тільки танцює, але й пише: "Створив кілька оповідань - реальні життєві історії. Є навіть сповідь проститутки. Коли приходить натхнення, пишу по 40 сторінок за день. Хочу їх видати".

Крім того Григорій Миколайович – модник і просто шаленіє від краваток. "У мене є 500 краваток, по декілька до кожного з 40 костюмів. Без краваток не можу. Якщо не вдягну – просто змерзну", - пожалівся він.

"Нещодавно купив сріблястий "Шевроле". А до того понад десять років їздив на "Опелі Омега", – розповідає танцюрист.

Улюблена жінка танцюриста Чапкіса - Руся Писанка

А от про першу частину проекту "Танці із зірками" Чапкіс згадує, здригаючись. "Я за три місяці схуд на 11 кілограмів. А Руслана Писанка на 17! Вона ж важила 120. Я прокидався о сьомій, лягав о другій ночі. Їсти не встигав. Апетиту не маю й досі", - запевняє він.

Між іншим, на тумбочці в двокімнатній квартирці Чапкіса лежить фото. На ньому Григорій Миколайович біля ялинки, а поряд із ним - Руслана Писанка в перуці з дощика. "Писанка - моя любимая женщина", - заявляє він в інтерв'ю "Газеті по-українськи".

Фото "Хобі", "Газети по-українськи" та з сайту проекту "Танці із зірками"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів