Дочка президента стала обличчям глянцю

12 лютого 2007, 16:53

Обличчям лютневого номеру фешн-журналу Magazin стала донька президента України. Найстарша з дітей у родині Ющенків Віталіна повідала про деякі зі своїх гардеробних уподобань.

Тож, як виявилось, серед улюблених дизайнерів Віталіни - Лілія Пустовіт та Автанділ. А рік тому вона познайомилася і непогано здружилася з Олесею Теліженко, чиї моделі тепер також є невід'ємною частиною гардеробу доньки Віктора Андрійовича. До речі, на всіх світлинах фотосесії старша донька президента вбрана саме в одяг від Теліженко.


"Олеся, як на мене, дуже вдало передає свій погляд на українську історію сучасними моделями", - пояснила вона.

До того ж, вже давно відома слабкість Віталіни до традиційних українських вишиванок, сучасних і старовинних.

Також донька Ющенка полюбляє прикупити гарне якісне взуття.

"Коли бачу гарні босоніжки або чобітки, мабуть, як і кожна жінка, мрію, аби вони з'явилися в моєму гардеробі", - по секрету розповіла донька Ющенка.

Що цікаво, на Віталіну не абиякий вплив при виборі стилю справляють чоловіки, які її оточують.

"Тато і чоловік обожнюють мене, коли я вбираюся у сукні – саме такою вони бачать абсолютну жіночу красу. А братові подобаються строгі брючні костюми. Я намагаюся догодити всім", - поділилася донька президента.

Окрім того, як справжня жінка, Віталіна не може, щоб не докласти до дизайну власного вбрання і свою руку. Вона обожнює робити всілякі аплікації зі стразів Swarowski.

"Ці камінці мені страшенно подобаються! Я терпляче викладаю аплікації. Якщо час дозволяє (дуже рідко), можу просидіти, викладаючи кожний стрази, по 6-8 годин без перерви," – передає її слова журнал.

"Поки що найбільш вдалі експерименти проходять перевірку на моїх речах. іноді на речах моєї доньки - їй завжди хочеться бути схожою на свою маму," – додає Віталіна, яка наразі є мамою трьох дітей.

Хоча у Віталіни давно вже виникла ідея спробувати свої сили на дизайнерській ниві.

Та й не тільки цим може похизуватися Віталіна. Прикладом, торік до дня усіх закоханих вона записала своєму чоловікові пісню у власному виконані.

Всі фото Magazin


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів