У Повалій тепер буде молодий чоловік

29 січня 2007, 20:34

Зима - чудовий період для того, щоб зайнятися своєю зовнішністю. Такої думки, здається притримуються і деякі наші естрадні зірки.

Вони не лише сідають на різноманітні дієти і відвідують фітнес-клуби, басейни та солярії, але й ідуть на пластичні операції.

Чоловік, а заразом і продюсер Таїсії Повалій Ігор Ліхута пропав із поля зору журналістів в середині січня, а вийшов знов на люди лише в неділю.


І одразу в ньому були помітні зовнішні зміни. Ліхута значно посвіжішав і нібито навіть помолодшав, а також скинув кілька зайвих кілограмів.

Ліхута і Повалій. Фото "Бульвар"

Також у нього майже безслідно пропало друге підборіддя, "спухли" щоки і зникли зморшки. Навіть колір обличчя у чоловіка Таїсії Повалій набув свіжішого відтінку, а очі стали виразнішими. Та й ніс ніби вирівнявся. Тепер Ліхута тепер має практично античний профіль. Принаймні, по-античному прямий ніс.

Найімовірніше, пише "Блік", такі зміни відбулися внаслідок банальної пластичної операції з омолодження. У ході подібної операції пацієнтові відкачують накопичений за енну кількість років жир, підтягують і коригують, а іноді, кажуть, і замінюють шкіру.

Однак сам Ліхута поки що не спростовує і не підтверджує чутки щодо його персони.

Сімейство на дозвіллі. Фото "Блік"

Зазвичай підправити зовнішність, застосовуючи пластику, вважається більш характерним для жінок, аніж для чоловіків. Довгий час українське суспільство говорило про те, як сама Повалій позбулася кількох ребер, аби виглядати тендітніше на сцені.

Тепер стежкою дружини здається пішов чоловік. Цікаво, що чоловікам подібна операція обійдеться приблизно від 3000 до 8000 євро.

Однак цим новини з життя українського продюсера не вичерпуються. Як виявилося, нещодавно Ліхута пересів з BMW X5 на новенький джип "Лексус RX 350", а замість каблучки від Картьє на пальці Ліхути з‘явилася обручка з білого золота.

Навіть ноутбук у чоловіка Таїсії Повалій новий. Новий гаджет Ліхути коштує не менше 34 тисяч гривень, пише газета.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів