Яма піднявся на "Танцях" і тепер на нього закладаються

26 січня 2007, 15:48

Після закінчення проекту "Танці з зірками" рейтинги і популярність підскочили не лише у самих телевізійних та естрадних зірок, але й у їхніх партнерів по танцях, професійних танцюристів.

Влад Яма, який разом із Наталею Могилевською посів друге місце у шоу після Володимира Зеленського з його партнеркою, відтепер ледве встигає "відбиватися" від фанатів і бажаючих отримати його авторграф.

Уже наступного дня після закінчення телепроекту Владислав повернувся до звичного темпу життя: суцільні репетиції і виступи. Партнер Могилевської знов танцює в шоу-балеті екс-дружини Дмитра Коляденка Олени - Freedom.


Але оскільки Влад сумує за тими годинами, які він проводив у товаристві Наталії під час зйомок проекту, яскрава парочка продовжує танцювати разом, відпрацьовуючи майстерні па.

Могилевська та Яма - навіть їхні прізвища у парі звучать

"Шкода, що ми не зустрілися з Наташею років десять тому, зараз були б уже чемпіонами світу", - поділився Владислав, слова якого наводить "Комсомольська правда в Україні".

А от наслідки "Танців" Влад відчуває на собі і досі. Відтепер він не може навіть спокійно сходити до супермаркету. Щойно танцюриста бачать продавці й покупці, його одразу оточує натовп людей з проханнями дати автограф.

"Я їм кажу: хлопці, відпустіть мене, я їсти хочу, у мене важкий день був. Боюся вулицями ходити без шапки - перехожі починають обертатися, підходити, розпитувати про все", - ділиться своїми проблемами партнер Могилевської.

Насправді, для скромного і мовчазного Ями така популярність виявилася справжньою несподіванкою. Іноді з ним траплялися навіть дуже кумедні історії.

Фото "Наше радіо"

Якось в універмазі у Запоріжжі біля самого входу, щойно Влад зняв шапку, за ним ув'язалися двоє хлопців. Виявилося, що парубки заклалися на п'ять гривень, що то дійсно був він, Влад Яма з "Танців".

А ще після шоу у Влада з'явилася реальна можливість стати викладачем, репетитором бального танцю. До речі, пропозиції щодо репетиторства Яма отримує як від просто бажаючих навчитися танцювати, так і від професіоналів.

"Багатьом, на жаль, доводиться відмовляти, тому що банально бракує часу. Якби якось зуміти розтягти добу хоча б до тридцяти шести годин...", - зітхає Влад.

За його словами, навіть ті танцювальні пари, які досягли певних висот у цьому виді мистецтва, приїжджають з усієї України для того, щоб взяти хоча б один урок у танцюриста, який відзначився на телешоу.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів