Найпершим Кравчука з днем народження привітав Віктор...

11 січня 2007, 14:31

Короля грає свита… Яким би великим не був політик, дуже важливо, як щодо нього чинять інші – особливо у дрібницях.

У середу першому президенту незалежної України Леоніду Кравчуку виповнилося 73 роки. З цього приводу Віктор Ющенко нагородив його орденом Ярослава Мудрого ІІ ступеню.

"Президент окрім ордену презентував шикарні шахи майстерної роботи", - розповів Леонід Макарович. Також він додав, що отримав багато інших прекрасних подарунків, серед яких книги та альбоми про мистецтво, пише "Комсомольська правда в Україні".


"Здравствуйте, царь, очень приятно..."

Раніше за всіх екс-президенту зі своїми привітаннями подзвонив прем'єр Віктор Янукович: "Я щойно прокинувся – і тут же його дзвінок на мобільний".

Цікаво, що іншого екс-президента, Леоніда Кучму, перші можновладці країни своїми привітаннями із днем народження не балували.

Останнього року Ющенко обмежився офіційними привітання, "як то зазначено у протоколі". А про подарунки чи про присвоєння орденів взагалі мова не йшла.

У свою чергу Янукович, якого називали спадкоємцем Кучми, взагалі не вітав Леоніда Даниловича після Помаранчевої революції. За словами сортниці прем'єра Ганни Герман, у 2005 році Янукович не вітав Кучму. "Не думаю, що з того часу щось змінилося", - додала вона.

Майже Ленін, тільки став не під ті прапори. Фото СДПУ(о)

Натомість вона розповіла, що у 2002 році Янукович не просто вітав Кучму по телефону, а спеціально для цього літав у Крим до тодішнього президента.

У свою чергу Кучма, не будучи президентом і не маючи ніяких протоколів, про 73-річчя свого "колеги" не забув. Він надіслав Кравчуку квіти і привітання.

"Побували у мене з привітаннями і міністри з віце-прем'єрами. Взагалі день видався дуже приємний і красивий. Весь кабінет був у букетах", - розповів екс-президент.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів