Потрапити до Черновецького Кільчицькій допоміг роман з родичем його дружини

10 січня 2007, 19:20

Здається, слава залізної шефині Міранди Прістлі з фільму "Диявол носить Прада" не дає спокійно спати Ірені Кільчицькій. Права рука Черновецького не втомлюється розповідати про свою жорстку вдачу справжньої мегери, яка не дає спуску оточуючим не тільки на роботі, але й в особистому житті.

Вона вихваляється своїм егоїзмом і пробивною силою, не визнає слабохарактерних і людей без сильної волі. На питання "Якщо у вас у команді буде професіонал, який з іронією буде ставитися особисто до вас, ви це переживете спокійно?", Кільчицька відповідає без зайвої скромності:

"Я його візьму, використаю по повній програмі, а потім розстануся — спокійно і без рефлексій. При всіх своїх гуманних якостях. Я — трудоголік, обожнюю роботу, якою займаюся в даний момент...".


В інтерв'ю журналу "Публічні люди" Кільчицька, крім особистих зізнань, розсипалася в компліментах і своєму шефу Леоніду Черновецькому. А потрапити в його команду, виявляється, Ірені допомогла любовна історія.

Кільчицька вирішила стати жінкою-вамп.
Усі фото "Публичные люди"

"Коли була студенткою Київського державного університету, а він (Черновецький) був заступником проректора: так вийшло, що я зустрічалася з хлопцем, що був родичем дружини Леоніда Михайловича. Тому подружилася я спочатку, скоріше, з нею, ніж з ним", - розповідає вона.

Після цього якось непомітно почалася і співпраця з Черновецьким, "коли він створив комерційну структуру "Правекс", до якої входили перший комісійний валютний магазин у Будинку вчителя на Володимирській, біржа нерухомості, юридична фірма, автосалон".

"Але все-таки, у той період моїми друзями були більше дружина Леоніда Михайловича і його тоді ще маленькі діти", - зізнається Кільчицька.

Досі вони з дружиною Черновецького найкращі подруги.

"Вона знає про мене все. Завдяки їй я прийшла працювати до "Правекс-банку" і залишилася там. Завдяки її підтримці я залишилася працювати в мерії в перші місяці — адже Леонід Михайлович такий керівник, який вимагає все і одразу. Тільки завдяки Аліні Степанівні я витримала ці перші місяці. Такий же період був і в "Правексі", коли мені потрібен був час на входження до системи, а Леонід Михайлович з перших днів вимагав результат", - каже Кільчицька.

Дружніми стосунками Ірена пов'язана з усім сімейством Черновецьких, яких вона завзято захищає від нападок критиків. Каже, вимоги мера до близьких вищі, ніж до інших.

Кільчицька і дружина Черновецького - найкращі подруги

"Діти Леоніда Михайловича перебували в банку в дуже конкурентних умовах. Коли Христина (старша дочка Черновецького) була вагітна другою дитиною, Леонід Михайлович сказав, щоб вона йшла в декрет, тому що в її нинішньому стані він не може запитати з неї в повному обсязі. Крім того, він попередив дочку, що якщо менеджер, який буде займатися її напрямком увесь цей час виявиться сильнішим, то вона після повернення цю посаду не одержить. Як бачите, планка висока", - каже вона.

Захищає Кільчицька і самого Черновецького – каже, у нього "парадоксальне почуття ризику й абсолютно нестандартне мислення". При цьому вона ображається, коли через це саме "нестандартне мислення" Черновецького в народі називають "Космосом".

"Я читала про це десь в Інтернеті. Знаєте, напевно, його придумали люди, які реально себе оцінюють і розуміють, що їм до Черновецького, як до космосу", - каже вона.

Говорячи нарешті про себе, Кільчицька не раз згадує про свою жорстокість, прагматичність, меркантильність і азартність.

"Я азартна, але прагматична. Не люблю азартні ігри, ніколи не граю, але в справі ризик люблю. Правда, ризикую до певного ступеню. Образно кажучи, якщо я ставлю на кін машину, то не всю — хоч одне колесо залишу собі", - зізнається Ірена.

Ще Кільчицька придумала свій життєвий принцип, якому вона невідступно слідує — "жорстокість, жадібність і спрага".

Кільчицька у сімейному колі Черновецьких - з сином і донькою

"Потрібно бути жадібною, щоб заробити гроші. Навіщо потрібна жорстокість — зрозуміло, так? А спрага до життя потрібна потім, щоб, коли ти заробиш гроші і положення, у тебе не пропало бажання скористатися плодами двох перших "ж", - пояснює вона.

При цьому Кільчицька не боїться таким принципом зруйнувати свою жіночу сутність.

"А ви знаєте, що чоловікам подобаються стерви? Насправді, це саме так. Крім того, я не вважаю, що між жінкою і чоловіком повинна бути якась різниця. Мене завжди нудило від лицемірної, флегматичної Попелюшки, яка була не в змозі захистити ні себе, ні свого батька. Мене ця казкова ситуація дратувала ще в дитинстві. Якби я була на місці Попелюшки, мачуха і сестриці шукали би п'ятий кут", - каже вона.

До чоловіків у Кільчицької особливе ставлення. Вона вважає, що чоловік повинен бути розумним, шляхетним і вміти заробляти гроші.

"За наявності цих трьох якостей, я могла би витримати будь-якого чоловіка: розум чоловіка дозволить жінці розвиватися і працювати, шляхетність не дасть йому опускатися до дріб'язків", - каже вона.

"Я не хочу бути ні хатньою робітницею, ні обслугою для чоловіка. Більше того, до чоловіків потрібно ставитися так само споживацьки, як вони ставляться до нас. Це моє переконання. Кожна людина повинна бути егоїстом. Якби кожен був ним, навколо було б менше бідних людей і менше розбитих сердець", - додає Кільчицька.

При цьому права рука Черновецького ненавидить чоловіків, які не здатні забезпечити жінку всім необхідним.

"Я дуже погано савлюся до альфонсів і ніколи не підпускала до себе чоловіків такого роду. Завжди шкодувала і нехтувала такими жінками, які утримують чоловіків. Краще вже заробляти на життя проституцією — чесніше, принаймні. Платити за імітацію любові, як це роблять багато відомих жінок, — принизливо і мерзотно!", - каже вона.

Однак за всієї своєї твердості і стервозності, Кільчицька мріє про родину і дітей.

"Я дуже хочу, щоб дітей у майбутньому в мене було багато. І найближчим часом у мене буде дитина — ви це самі бачите", - каже вона.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів