У Шуфрича згорів дах над головою

10 січня 2007, 13:17

Нестору Шуфричу ніколи не щастило із дачами, будинками, "хатинками" та іншими закарпатськими володіннями.

Преса не залишала у спокої його "Хрущовську дачу" неподалік від Ужгорода, яку Шуфрич нібито прибрав до рук, а ще низку мисливських будиночків та рекреаційних комплексів, які нібито належали матері есдека.

Цього разу не пощастило ще одному скандально відомому об’єкту, власність якого приписують Шуфричу. Йдеться про дачу, яку звели два роки тому в горах біля села Лопухове Тячівського району за 200 км від Ужгорода.


Цікаво, чи проклинає Шуфрич той день, коли йому прийшла у голову ідея збудувати таку дачу, адже не щастити у цій справі Нестору Івановичу почало чи не одразу.

Спочатку нинішній міністр МНС потерпів фіаско, коли намагався приховати її від сторонніх очей. Адже хоча за документами будинок зводився на ім'я директора ужгородської компанії "Бирть" Валерія Павлюка, кожен на Закарпатті вас запевнить, що "хатинка" належить саме Шуфричу.

"Хрущовський будинок" Шуфрича

Потім Нестору Івановичу не пощастило з правоохоронними органами. Минулого року Закарпатська прокуратура зчинила скандал навколо садиби Шуфрича, порушивши кримінальну справу. В результаті дачу спочатку передали Брустурянському лісгоспу, а пізніше через господарський суд Закарпатської області її знову відсудив Павлюк.

А це та сама нещаслива дача Шуфрича.
Фото "КП в Украине"

Тепер же з дачею Шуфрича сталося ще одне, мабуть, останнє лихо – вона згоріла дотла... Таку сенсаційну новину поширила у середу "Комсомольская правда в Украине".

При цьому доля зіграла подвійний злий жарт з Шуфричем – його дачу не врятували його підлеглі – МНСники.

Тячевські рятувальники гасити пожежу не виїжджали. Кажуть, вперше почули про те, що сталося, наступного дня, причому випадково. Зараз вони виправдуються: згорілий будинок знаходився в урочище, серед лісу, у 70 кілометрах від райцентру...

Першим попелище побачив Павлюк, повернувшись рано зранку на дачу, що палала всю ніч.

Він же здійняв галас – одразу подав заяву в міліцію про підпал. За версією Павлюка, дачу підпалили два робітники Брустурянського державного лісомисливського господарства, які діяли нібито за вказівкою керівника цього підприємства.

"Ну, за твою дачу, Несторе". Фото "Бульвару"

Виходить, таким чином лісники помстилися людині Шуфрича за те, що їм так і не вдалося відвоювати зачакловану дачу.

Що ж до причетності до садиби самого Шуфрича у місцевих сумнівів не виникає.

Про це, за словами селян, не раз говорив Володимир Фабрицій, тесть Павлюка. Кажуть також, що керував будівництвом нібито і сам майбутній міністр, якого люди час від часу бачили в Лопуховому.

"Одного разу він навіть наказав поміняти будівельну бригаду, що працювала без ентузіазму. Місцеві розповідають, як приїхав Шуфрич приймати роботи. Оцінивши нову дачу, він відправився полювати на оленів. З тих пір триповерхівку на узліссі називають однозначно: дача Шуфрича", - пише "Комсомолка".

Тепер від шикарного палацу залишилося саме попелище...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів