Луценко закупився... дитячими книжками

25 грудня 2006, 11:51

Якщо десь в Україні проходить ярмарок книжок, будьте певні, там можна буде знайти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Невідомо, чи то він так рідко доривається до книжок, чи просто дуже полюбляє читати, але з ярмарків він зазвичай виходить, купивши щонайменше з десяток книг.

Минулої п'ятниці Луценко завітав до Українського дому, куди напередодні свят з'їхалися більшість українських видавництв для дітей.


Вибір книжок був великий. Без допомоги не обійтися

Помітити екс-міністра з першого погляду було важко: ні звичного костюму, ні краватки, натомість сіруваті джинсові брюки і коричнюватий светр. Його супроводжував помічник, що допомагав носити вже куплені книжки.

"Яку ж обрати?"

Екс-міністр намагався знайти найцікавіші книжки для свого молодшого сина

В Українському домі у цей день було багато школярів, можливо, тому на Луценка не дуже звертали увагу і не заважали роздивлятися дитячі книжечки. А от обличчя продавців, коли до них підходив екс-міністр, починали сяяти, ніби в дітлахів на свято.

... і для себе...

"Так би читав й читав собі..."

Після того, як він скуповувався і переходив до наступного стенду, продавці починали перешіптуватися.

Книжки на ярмарку якісні, кольорові... приємно погортати сторінки

"Чого стали? Він питає, скільки коштує, а ви води в роти понабирали", - "Та ми ж не знаємо, що відповісти: йому зі знижкою чи ні?", - сміялися в одній крамничці, звідки Луценко пішов з кількома яскравими дитячими книжками для свого молодшого сина.

Крім казок для сина екс-міністр придбав кілька книжок для себе

Не забув він і про свого старшого, якому купив книги про історію України. А для себе знайшов кілька "секретних файлів" про спецслужби: "ФСБ взрывает Россию".

... а пізніше не втримався і взяв ще дві

Із задоволенням Луценко спілкувався із продавцями і був готовий платити за гарні книжки

Дорослі книжки підібрав собі на ярмарку і колишній представник президента в парламенті Юрій Ключковський, але він не схотів розповідати про свої покупки, зазначивши тільки, що це "філософські книжки".

А після приємних покупок Луценко вирішив відпочити за філіжанкою кави

Взагалі на ярмарку було багато яскравих цікавих книжок, тому знайти щось особливе для свого дитяти до Нового Року та Різдва було не важко.

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів