Таємниці make-up для Тимошенко

25 грудня 2006, 10:24

Юлія Тимошенко не любить розповідати про своє особисте життя і, тим більше, про свої жіночі таємниці. Навіть в інтерв’ю жіночим журналам вона не розкололась, як підтримує свою красу і скільки часу витрачає на макіяж.

Але нещодавно "ТаблоID" вдалося розгадати частину цієї таємниці.

"Итак, она звалась Татьяна", точніше Тетяна Харькова. Професійний візажист, яка встигла попрацювати майже з усіма зірками української естради, крім Ротару та Повалій, тепер стала надійною супутницею Тимошенко, в сумочці якої ховається частина краси лідера БЮТ.


Так виглядала Тимошенко у Брюсселі після допомоги Харькової. Фото О. Прокопенка

У свої сімнадцять Тетяна, однокласниця Сергія Льовочкіна (нині керівника апарату прем'єра Януковича), мріяла разом з ним вступати до "нархозу".

А замість того вступила до будівельного інституту (КІСІ). Спочатку вона робила ліпку на стелях, фарбувала стіни, а потім різко змінила профіль - і почала фарбувати зірок.

Наталія Могилевська, Світлана Лобода і навіть Катерина Ющенко (для фотосесії в ELLE) користувались послугами цієї візажистки.

Своїх клієнток Харькова дуже любить і вважає їх яскравими особистостями, але при цьому запевняє, що Юлія Тимошенко "найкраща" з усіх.

До лідерки БЮТ Харькова потрапила з корабля на бал. Точніше на весілля її доньки. Журнал ELLE порекомендував Харькову Жені Тимошенко для того, щоб створити макіяж в найважливіший для неї день.

Фото О. Прокопенка

"Я фарбувала Женю, а Юлія Володимирівна стояла збоку, дивилася захопленими очима і казала: "Ну як вам вдається робити таке чудо?".

Вигляд доньки так сподобався Тимошенко, що вона взяла нового візажиста.
Фото Анни Андрієвської

Так екс-прем'єрка знайшла собі нового візажиста і свого вірного фаната. Бо навряд чи про всіх своїх клієнтів можна говорити з такими сяючими очима.

"Взагалі вона дуже невибаглива. Процес фарбування відбувається дуже швидко, максимум хвилин 15. Колись мені подзвонила одна панночка і запитала, скільки я беру за візаж і яку косметику використовую. Коли я сказала, що "Atelier" (французька професійна косметика) – вона відмовилася. "Дивно", - подумала я, а Тимошенко не відмовляється", - розповіла Харькова.

Окрім Харькової, з Тимошенко працює ще візажистка телеканалу "Київ" на ім'я Тамара.

А ще лідерці БЮТ дуже сподобався Андрій Дрикін, який робив make-up Тимошенко для зйомок в журналі ELLE.

Обкладинка ELLE. Фото Дрикіна з сайту Fash.ru

"Юлія Володимирівна навіть хотіла запросити його до себе, але він поставив одну умову – жити в Нью-Йорку і звідти приїздити фарбувати Тимошенко. Вона відмовилася", - розповіло "ТаблоID" джерело в оточенні Тимошенко.

А так виглядати Тимошенко сподобалось найбільше

Утім, може це й добре. Бо хто б тоді фарбував Гвінет Пелтроу, Лінду Євангелісту, Мілу Йововович, Сігурні Вівер і Наталію Водянову?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів