Підопічний Мороза завів свій ЖЖ

14 грудня 2006, 14:29

Якщо ви активний користувач інтернету, то ви, очевидно, знаєте, що таке "ЖЖ". Це "живий журнал", а по-простому – щоденник, який ви ведете у мережі і який можуть читати інші, звичайно, з вашого дозволу.

Нещодавно до спільноти жж-истів вирішив долучитися депутат Сан Санича Мороза Євген Філіндаш.

Свій крок він пояснив тим, що нібито хоче зруйнувати стіну, яка виникає між пересічними українцями і новообраними депутатами, щойно останні осідають у кріслі під куполом Верховної Ради.


Станом на 14 грудня у щоденнику Філіндаша, який був зареєстрований 5 грудня, вже шість постів. Пише народний депутат російською, президента соромливо називає Ющ(енко).

Цікавий пост під назвою "Хто скаже "фас"?" Філіндаш виклав у п'ятницю, 8 грудня, за два дні до ветування президентом Держбюджету на 2007 рік.

"Сьогодні досить вільний день. Тому і є можливість писати. "Жара", як звичайно, розпочнеться з понеділка-вівторка. Наскільки я розумію, головна тема – чи ветує Ющ(енко) бюджет", - пише депутат.

"Думаю, що ні. Наш найсміливіший президент не візьме на себе таку відповідальність. Хоча… Тут все залежить від того, хто останній зайде до нього в кабінет… І наскільки ВОНИ налаштовані на розвиток конфліктного сценарію. Тобто, зрозуміло, що налаштовані (для цього, власне, їх і на роботу брали), але тут стоїть питання "установки"… Дадуть команду "фас" чи ні…", - додає Філіндаш.

Що ж, президент підніс депутату сюрприз, а ще у вівторок народні обранці взяли міністром Нестора Шуфрича, соціалісти знайшли собі голову, а самого Філіндаша обрали секретарем...

Читати про інші пригоди депутата-соціаліста або залишити свій "коментар" усі охочі можуть тут.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів