Томенко не хотів робити в присутності Тимошенко "банальну п'янку"

12 грудня 2006, 16:25

У той вечір, коли президент Віктор Ющенко все більше схилявся до думки, щоб накласти вето на держбюджет, соратник Тимошенко Микола Томенко зібрався зі своїми друзями у ресторанчику "Монастирська трапезна".

Тут вони провели "заключний етап" святкування його 42-річчя. Після цілісінького дня квітів, привітань Томенко влаштував акцію "Опозиціонер року", втім лише серед своїх близьких.


"Я не хочу перетворювати святкування мого дня народження на банальну п'янку з проголошенням тостів, а тому хочу сам подякувати друзям, які прийшли мене привітати", - пояснив свій задум іменинник.

Так як у лавах Тимошенко, звичайно ж, немає корупціонерів, то Томенко, який цього вечора виступав у ролі голови "наглядової ради", не отримав жодної нагороди.

Послідовність номінантів визначали виключно жінки шляхом жеребкування у солом'яному брилику.

Головна роль, без заперечень, дісталася жінці з косою, заради якої, можливо, усе це дійство і організовувалося. Так, Тимошенко виявилася переможницею у номінації "Лідер справжньої української опозиції".

Далі, очевидно, під кожного з лідерів придумали свою нагороду: Турчинов став "Ідеологом правдивої опозиційної діяльності", Михайло Поживанов – "Лідер опозиційного руху в Народному русі".

Михайла Бродського, якого Леонід Черновецький позбавив на один день голосу за "нахальну морду", назвали "Лідером народно-радикальної опозиції в Києві".

А інших бійців Київради, де котрий день не вщухають бої, удостоїли нагород "Речник і боєць київської опозиції" - Олександр Бригінець і "Духовний лідер київської опозиції" – актор Анатолій Хостікоєв.

Компанію Томенку (за знаком зодіаку) склали Юлія Тимошенко і мер Черновецький. Останньому на день народження подарували Біблію і дитину, а що отримала Юлія Володимирівна – досі залишається таємницею.

Усі матеріали від прес-служби Томенка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів