Жінка Черновецького їздить на "танку" і займається кікбоксінгом

11 грудня 2006, 18:56

Більшість людей у команді Леоніда Черновецького мають одну характерну рису – нескромність. Сам мер любить говорити про те, що він – остання надія киян, 26-річний секретар Олесь Довгий - повчати усіх і вся...

Але найбільше серед соратників Черновецького на нескромність страждає його заступник Ірена Кільчицька.


Кільчицька - кікбоксерка.
Фото прес-служби КМДА

Причому якщо хтось все ж таки намагається приховати свою ваду, то Кільчицька її не тільки не соромиться, а й представляє, як перевагу.

Розповідаючи про свої "плюси" і "мінуси" в інтерв’ю "Бліку", заступник київського мера зізнається, що вона "дуже вимоглива і пунктуальна".

"І абсолютно нескромна – це плюс. Скромний сьогодні нічого не може домогтися на роботі й в особистому житті. Скромність – це негарна якість. Але багатьом зручно цією якістю прикриватися", - додає вона.

Далі нескромна Кільчицька не перестає вихвалятися своїми статками. Якщо минулого разу ТаблоID писав про любов Ірени до дорогих брендів, то тепер розповідь Кільчицької торкнеться її машини і способу життя.

Найбільше Кільчицька любить всілякі Sра-процедури – обгортання, масажі.

"Це мені дуже подобається. А ще регулярно ходжу в тренажерний зал і кілька років займаюся кікбоксінгом", - зізнається Ірена.

Ще Кільчицька втомилася від охорони. Каже, не знає, куди від них подітися.

"Але я точно не з боязких. Просто в мерії мене захищати нема від кого", - зізнається вона.

Ще одним своїм чи то плюсом, чи то мінусом Кільчицька вважає азартність.

"Взагалі, я дуже азартна людина! Причому, ніколи не вигравала ні в Україні, ні за кордоном. Думаю, що Господь, знаючи мою азартність, спеціально не допускає цього. Але я ніколи не поставлю на кін останнє. Наприклад, якби я ставила машину, то не повністю, а хоч би одне колесо залишила собі", - каже вона.

Що ж до машин, то Кільчицька любить важку бойову техніку. Вона їздить на "Хаммері", бо він нагадує їй... "полегшену модель танка".

Кільчицька не розлучається зі своїм мобільним телефоном

'У

У Кільчицької дизайнерський телефон "Bang&Olufsen Samsung"

"І воджу завжди сама, водій тільки паркує. До речі, раніше постійно були конфлікти з інспекторами ДАІ, а в останні роки вони мене чомусь не чіпають. Хоча зізнаюсь, я порушник. Якщо можна щось десь порушити, я це обов'язково зроблю. Але тільки коли це не загрожує безпеці інших", - зізнається заступник Черновецького.

Такий телефон коштує більше 1000 доларів

Ще Кільчицька любить давати поради. Каже, усі проблеми в житті виникають на рівні власної свідомості.

"Коли я втілюю якусь ідею в життя, останній аргумент "за" – коли мені кажуть, що зробити це неможливо. Тоді я обов'язково це зроблю. І усім бажаю бути такими ж", - каже нескромна Кільчицька.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів