Степан Черновецький зізнався, про що він думає, коли йде до ванної

8 грудня 2006, 17:46

Степан Черновецький вже давно приміряв на себе сорочку мільйонера. Після того, як його батько став мером столиці, хлопець зайняв його місце у Правекс-Банку, за 8 місяців року у банку якому він заробив 7,5 мільйонів гривень.

Тепер молодший Черновецький роздає поради, як стати мільйонером. Каже, спочатку треба народитися з "підприємницькою жилкою".


Черновецький мріє виспатися

"Бізнесменом треба народитися", - сказав він в інтерв’ю "The capitalist". Плюс до цього, за рецептом Черновецького, потрібно мати гарну освіту. А для того, щоб ця "підприємницька жилка" розвилася, потрібен "учитель, практик, який вже досяг певних результатів".

"Він має вести людину якийсь час", - каже він.

А ще Степан вважає, що якщо людина хоче досягти успіху, вона має "любити те, чим вона займається".

"Як стати мільйонером? Треба бути сином мера"

Сам же Черновецький, попри свою "підприємницьку жилку", зовсім не збирається переобтяжувати себе бізнесом.

"Я розраховую, що буде час, коли я зможу налагодити процеси в банку таким чином, щоб приділяти йому менше уваги. У мене підростає син, якого за роботою я не бачу. Хотілося б більше уваги приділяти дружині. І спати – хоча б на годину більше", - каже він.

Та й взагалі ранок мільйонера починається саме з цього – з думки "Поспати б ще подовше".

Усі фото "The capitalist"

"Мені катастрофічно не вистачає сну. По дорозі до ванної я думаю: "Спати". Я про це думаю, поки не потрапляю на роботу. В офісі переключаюсь: виходу нема, і я прихожу до тями", - каже Степан.

Взагалі ж у Черновецького планів чимало. От, наприклад, чому б не інвестувати мільйон-другий у розвиток спорту, розмірковує він.

"Може, у бокс чи боротьбу, щось бойове. Я люблю дивитися бокс, не пропускаю жодного пристойного бою, знаю все про боксерів і їхні бої", - каже він.

А ще Степан любить бокс

А на питання журналіста, чи не займається він часом сам боксом, мовляв, ніс у нього, як у боксера, Черновецький жартує: "Ні, просто ніс кавказький. Я займаюся для себе, з тренером".

"Я вважаю, що чоловік має бути фізично підготовлений, вміти постояти за себе. Я погано почуваюся, якщо не займаюся спортом", - каже він.

Треба сказати, що заняття спортом Черновецькому молодшому не дуже допомагають. Принаймні під час нещодавньої бійки у Київраді, в якій він брав активну участь, Степану порвали сорочку...


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів