Ющенко став кумом Саакашвілі

24 листопада 2006, 13:54

Бути кумом Віктора Ющенка – справа почесна і водночас нелегка. Адже такої кількості анекдотів, як про президентських кумів, не складають, мабуть, про жодних політиків.

Насправді ж, визначити точну кількість людей, які хрестили президентських дітей і точну кількість дітей, яких хрестив Ющенко чи його дружина, поки нікому не вдавалося (у деяких ЗМІ, наприклад, з’являлася інформація про не менш, ніж 20 кумів президента).


"Кого,кажеш, хрестити будемо?"

Достеменно відомо лише те, що Ющенко хрестив доньку Миколи Катеринчука, когось із дітей Петра Порошенка і Оксани Білозір.

"Іди, маленький, до дяді Віті, він тебе похрестить"

А у четвер на одного президентського похресника у цьому світі стало більше. Цього разу любов Ющенка вилилася за межі України і досягла грузинських країв.

Здається, Ющенко переживає більше, ніж батьки Ніколоза

Український президент похрестив молодшого сина президента Грузії Михаїла Саакашвілі, однорічного Ніколоза.

Саакашвілі спостерігає, щоб усе було в порядку

Прямо з аеропорту, де Ющенка зустрічав його давній друг Міхо, обидва президенти поїхали до кафедрального собору Святої Трійці, де католікос-патріарх Грузії Ілля II і здійснював священний ритуал.

"Дивись, малий, який я тобі хрестик привіз"

Як пише Комерсант-Україна , Саакашвілі ще кілька місяців тому запропонував Ющенку стати хрещеним батьком його сина. Той погодився, але ніяк не міг вирватися в Тбілісі.

Проте нинішній приїзд Ющенка був більш ніж символічним. Адже кращого дня для візиту, ніж цього четверга, годі було й чекати. Грузія якраз святкувала одразу два свята – день святого Георгія і закінчення революції троянд.

"Фух, відстрілявся"

Церемонію хрещення транслювали всі канали грузинського телебачення. У самому соборі й у його величезному дворі зібралися тисячі людей.

"Скажи, крихітко, дядя Вітя тебе не ображав?"

Ющенко самостійно і точно здійснив усі необхідні процедури – розповив хрещеника, кілька разів занурив його ногами у ванночку, потім подарував маленькому Ніколозу золотий хрестик і передав дитину дружині Саакашвілі Сандре Руловс.

"Ну все, куме, я поїхав. Якщо щось треба, кличте"

Хресною матір'ю Ніколоза стала колишня балерина Великого театру Ніно Ананіашвілі.

Проте якщо у Грузії подія родичання Ющенків і Саакашвілі помпезно і широко висвітлювалася, то в Україні ця новина не викликала великого резонансу. Напевно, ніхто не сумнівається, що в історії з кумами зарано ставити крапку.

Усі фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів