Білик "звільнила" Коляденка і вивела на сцену нове кохання

21 листопада 2006, 18:07

"Я його звільнила". Так скінчився скандальний роман Ірини Білик з хореографом Дмитром Коляденком.

"Я його більше не чекаю, у мене нове кохання! Воно буде сьогодні зі мною на сцені", - сказала співачка перед концертом у палаці "Україна", що проходив у рамках туру "Допомогти так легко".

Видання "Блик" пише, що єдиним чоловіком на сцені, до якого Білик була демонстративно небайдужа, виявився її гітарист Сергій Доценко. Виконуючи пісню "Любовь. Яд", співачка тягала його за волосся, а потім обіймала.


"Так важко звільняти працівників. Треба доручити це комусь іншому". Фото Анни Андрієвської

Насправді, окрім Доценка на "одній сцені" з Білик, щоправда перед її виступом, був гурт "Авіатор". Раніше TabloID писав про підозри стосовно "любовного скандалу", який нібито розгортається між Білик і одним із "авіаторів".

Тобто слова Білик про те, що "кохання буде зі мною на сцені", могли б стосуватися і його – ще одного підопічного продюсера Юрія Нікітіна.

Довкола останнього, до речі, також поширюються чутки амурного характеру про зв'язок з однією з учасниць його ж проекту – "неангелом" Вікою.

Стосовно Коляденка Білик також заявила, що "він їй нічого поганого не зробив, але іншій людині - так". Після цього співачка, за її словами, бути з Дмитром не може.

Ти можеш стати наступним... коханням Білик. Фото з сайту співачки

Щодо можливого "нового кохання" Білик, то на її серце з'явився і третій претендент. Газета "Факты и комментарии" пише, що співачка цілувалася за кулісами з Омаром Арфушем після спільного виконання його пісні "Любовь".

Арфуш акомпанував Білик на білому роялі, а пізніше, за кулісами, Омар ніжно обіймав співачку, яка пристрасно його цілувала.

Видання зауважує, що на лацкані піджаку Арфуша красувався великий круглий значок з портретом співачки і підписом: "Білик".

Подивитися на виступ Ірини прийшли син Глєб з бабусею Анною Яківною, Андрій Данилко, Аліна Гросу з батьками, дизайнер Сергій Єрмаков, телеведучий Юрій Горбунов, Тая Повалій з чоловіком Ігорем Ліхутою.

Останній виявився найактивнішим глядачем, увесь вечір кричав: "Білик, браво!", а ближче до фіналу виніс на сцену величезний букет хризантем.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів