Безсмертний озброївся гвинтівкою і граблями

20 листопада 2006, 11:27

Як вже писав TabloID в середу "нашоукрїнцю" Роману Безсмертному виповнився 41 рік. Іменинник в цей день подався до мами в село. Однак йому все одно не вдалося уникнути привітань і подарунків.

Інформаційний департамент і прес-служба "Нашої України" подарували шефу гвинтівку Мосіна, яку використовували з 1891 року, що була основною зброєю революції 1917 року.


Революційна гвинтівка в руках революціонера-іменинника

За словами керівника департаменту Тетяни Мокріді, зброю придбали з усіма дозволами, та вона не призначена для використання.

Шарж на садівника Безсмертного

Журналісти газети "Без цензури" подарували Безсмертному дружній шарж, а виконуючий обов’язки голови виконкому партії Олександр Ропотенко презентував імениннику набір інструментів для садівництва.

... а ось і інструмент. Тепер Безсмертний зможе боротися з будяками

Мабуть, Роман Петрович зрадів такому подарунку, оскільки сам нещодавно розповідав, що дуже любить копирсатися в саду.

Третій собака - тепер з дерева

Безсмертний також отримав ще двох собак на додаток до тих, яких вже має. Два справжніх менших друга живуть у нього вдома, пише газета "Комсомольська правда в Україні" з посиланням на УНІАН.

Такий песик-робот тепер гуляє в кабінеті Безсмертного

А новий собака, зроблений з дерева, подарував Ігор Жданов. Команда Безсмертного також подарувала імениннику собаку-робота, який поки гуляє лише по кабінету Романа Петровича.

Усі фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів