Даша Януковича привела п'ятьох дітей

31 жовтня 2006, 16:11

Після того, як своїх дочок повидавали заміж екс-секретар РНБО Анатолій Кінах та екс-голова адміністрації президента Віктор Медведчук, в українців з'явилася хоч і фантастична, але все ж таки можливість поріднитися з Віктором Януковичем.

У прем'єра не з'явилася дочка і його молодший син не вирішив одружитися, але у родині керівника уряду народилися кошенята.

Ця радісна подія сталася у ніч на понеділок. Кішка Віктора Вікторовича Януковича, яку звати Даша, привела п'ятьох кошенят - трьох хлопчиків та двох дівчаток, причому, одне з них – альбінос.


За словами Януковича-молодшого, Даша народжує вже вдруге – і вдруге у неї з'являється маленький альбінос.

Син прем'єра не розказав, хто забере собі кошенят, але, за його словами, друзі вишукувалися у чергу одразу, як тільки стало відомо про вагітність кішки.

"Ця порода (шотландська блакитна висловуха - скоттіш фолд) дуже важка у пологах, тому я не загадував, хто забере собі дітей Даші – головне, щоб народила", - сказав Віктор Янукович-молодший.

Він не став також розповідати, де тепер живуть попередні діти Даші: "Зізнаюся, тоді кошенят забрали собі дехто з активістів Партії регіонів – але ці люди не є депутатами".

Як виявилося, Даша у житті Януковича-молодшого стала свідомим вибором, кицю йому не дарували: "Я її сам собі придбав кілька років тому". При цьому син прем'єра додав, що Даша "дуже ревнива".

Наостанок, щоб показати свою "муркотуху", син Януковича дістав мобільний телефон і запропонував переслати фото з допомогою "блю-туз" на телефон кореспондента TaблоID.

Кішка Даша з кошенятами-немовлятами. Фото Віктора Януковича

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів