Білик дражнить Коляденка молодим коханцем?

27 жовтня 2006, 11:59

Коли у розпал жаркого літа в Україні розгорівся скандал навколо оголених принад Ірини Білик та її бой-френда Дмитра Коляденка, який збив на них 10 тисяч доларів, можна було подумати, що все серйозно і він останній...

Однак пізніше парочка помирилася, пославшись на майже італійський характер їхніх стосунків. Пристрасті вщухли, Білик дали нагороду "Show Biz Awards", а її фото в стилі ню продовжують гуляти інтернетом.

Підозри про цілеспрямований систематичний підігрів інтересу публіки до персони співачки за рахунок "шури-мурних" сценаріїв виникли у TabloID після наступних подій.


Близько тижня тому з'явилися матеріали про старт нового туру Ірини Білик "Допомогти так легко". Тоді ж і з'явилися її фотографії з одним із учасників гурту "Авіатор" Дмитром Тодорюком, на яких він ніжно притуляється до її щоки.

Як невимушено і зовсім не на камеру. Фото "Блик"

Пізніше на очі порапили плакати концерту в палаці "Україна", де на розігріві у Білик будуть грати "авіатори". Цікаво, але нічого особливого. Поки що.

Днями TabloID знайшов на сайті в "Авіатора" новину про те, як Дмитро Тодорюк святкував свій день народження. Текст був наступним:

"Ранок власного дня народження Дмитра почався з несподіваного сюрпризу: біля будинку його очікував розкішний білий лімузин, що, як і заведено законами романтичного жанру, відвіз Дмитра в невідомому напрямку.

Принаймні, для нього самого це виглядало саме так. Водій таємниче мовчав і на здивоване питання Дмита "Чий це подарунок і куди ж ми все-таки їдемо" - мовчки посміхався, мовляв, незабаром сам усе довідаєшся.

Фото з сайту "Авіатор"

Усю дорогу Дмитро губився у здогадках. А потім вирішив, що це – подарунок його друзів – авіаторів. Та й у лімузині виявилися подарунки саме від них: повне зібрання альбомів Джона Харрісона – улюбленого виконавця Дмитра і пляшка елітного віскі.

Та, все ж таки, він помилився. Лімузин привіз його до розкішного заміського ресторану, де його провели до заздалегідь підготовленого столика для двох.

…Тут Дмитро і розгубився остаточно. Адже, якщо подарунок - справа рук хлопців, то чому ж столик сервірований на двох? Та й де вони самі? Сумніватися йому довелося близько 20 хвилин. Рівно стільки треба було, щоб інтрига відкрилася й у залі з'явилася жінка, яка побажала залишитися інкогніто.

Бідний Ромео. Фото з сайту "Авіатор"

На жаль, сфотографувати її так і не вдалося, навіть не дивлячись на присутність фотографа і кореспондента однієї київської газети – журналістів усередину так і не пустили. Та й столик був обраний у кращих традиціях збереження повної таємності.

Одне очевидно – дама, що подарувала Дмитру такий подарунок – старша за нього... Близько 30 хвилин вони жваво розмовляли, пили шампанське і просто мовчали, дивлячись одне одному в очі. Було видно, що Дмитро був просто у захваті.

Незнайомка зникла так само раптово, як і прийшла. Натомість у залі з'явилися його друзі – Андрій та Ігор... Пізніше Дмитро був замислений, мовчазний і повністю занурений у свої думки, які, мабуть, були саме про неї – красиву, світловолосу жінку, яка подарувала йому свою увагу в цей день.

P.S. На єдине питання "Так хто ж була ця жінка?", що журналісту вдалося поставити Дмитру, він загадково відповів: "Знаєте, це тема інших інтерв'ю".

Цікаво, що останнім часом новини на сайті "Авіаторів" з'являються не частіше одного разу на місяць. І тут раптом таке "таємниче" повідомлення. На одному з фото з рукою нібито загадкової жінки не можна не помітити диск... Ірини Білик – "який збіг".

"Я хожу з диском Білик і в ресторан, і в туалет, і взагалі з ним сплю". Фото з сайту "Авіатор"

А в п'ятницю в газеті "Блик" з'явився матеріал, текст якого в скороченому вигляді ідентичний тому, що був розміщений у "авіаторів". У своїй замітці видання додає, що на спроби випитати у водія, хто ж була "загадкова, світловолоса жінка", яка "і манерами, і фігурою нагадує Білик", той тільки кивнув, відмовляючись відповісти прямо.

Звичайно, ми можемо помилятися щодо природи останніх новин, які прямо чи опосередковано стосуються Білик. Але все одно цікаво, що глядачів чекає найближчим часом: нові подробиці романтичного детективу малодосвідченого "авіатора" з жінкою "старшою за нього" чи нові "розборки" з Коляденком? І що ж із оголених частин Білик він продасть цього разу? Як би там не було, а тур Білик саме у розпалі.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів