Ані Лорак виходить заміж

29 вересня 2006, 14:08

Співачка Ані Лорак отримала пропозицію. Цього разу не в естрадному бізнесі. Їй були запропоновані рука та серце.

Майбутнім чоловіком Кароліни є мешканець Туреччини Мурат. Він подарував співачці обручку з написом "будь моєю дівчиною".


Разом з майбутнім чоловіком

"Скажу по секрету - він зробив мені пропозицію! Це було так романтично... я сиділа, робила макіяж біля дзеркала, а Мурат підійшов до мене. Наговорив стільки приємних слів... і зробив пропозицію", – розповіла співачка.

Поки вона тримає інтригу і не зізнається, чи сказала вона "так". Але принаймні на дні народження Кароліни, яке святкували в середу, вони виглядали радісними.

Всі фото "Блік"

До речі каблучка у співачки не проста. Вона з діамантом в чотири карати, і, за оцінкою консультанта одного зі столичних ювелірних магазинів Євгена Іванова, коштує тисячу євро.

Майбутні чоловік та дружина познайомились два роки тому, коли Кароліна відпочивала в турецькому місті Анталья. Тоді Мурат працював менеджером в готелі.

Квіти від коханого

Після повернення співачки, Мурат неодноразово приїжджав до Києва. Кароліна почала часто з'являтись із ним на різних заходах.

Разом із ним вона й була на святкуванні свого дня народження, який співпав із іншим святом в житті співачки - вона отримала "золотий" диск за рекордну кількість проданих альбомів "Розкажи".

Скрипка теж привітав Кароліну

Крім обручки, Кароліна отримала іграшкового ведмедика від лідера групи "Друга Ріка" Валерія Харчишина.

Лілія Подкопаєва та Олег Скрипка дарували іменинниці величезні букети квітів.

А під кінець вечірки на сцену вивезли величезний торт, який першою розрізала іменинниця. А слідом Мурат викотив свій альтернативний торт у вигляді серця і заявив, що дарує Кароліні своє серце.

За матеріалами Комсомольска правда в Україні, Блік, Сегодня

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів