"Алібі" ганяють звірів, що риють їм ями

22 вересня 2006, 14:18

Якщо ви думаєте, що до дівчат із групи "Алібі" можна запросто завалюватися на вечірки серед ночі, то ви глибоко помиляєтеся. Аня й Аліна живуть разом з батьками у величезному приватному будинку.

Для охорони маєтку були підібрані відповідні чотириногі сторожі. Кілька років тому "Алібі" купили азіатську вівчарку. Зараз вона постаріла, і на сімейній раді вирішили придбати таку ж молоденьку азіатку Альбу.


Зі старенькою Гретою. Фото "Блик"


Стара Грета добре прийняла новеньку. Собаки цілими днями грають у дворі, і лише зрідка дівчата беруть їх із собою на велосипедні прогулянки, пише "Блик" .

"В основному, ми їх випускаємо самих на двір, і вони там граються цілими днями. Єдиний мінус – те, що тато стежить за газоном, а вони риють там величезні ями. Доводиться ганяти", - скаржиться Аліна.

На Аліну краще не нариватися. Фото з сайту "Алібі"

"Із Гретою я регулярно займалася, на Альбу ж часу стало не вистачати. Коли її купували - сподівалися, що "старушка" Грета стане Альбі нянькою. Так і сталося. Альба навіть переймає звички у Грети. Наша старенька показала себе непоганою вчителькою, і проблем з новою собакою у мене менше", - додає Аня.

За словами молодшої із сестер, "Аня навіть одного часу хотіла стати кінологом". "Я від цього далека - із собаками тільки граюся. І вони до мене теж якось несерйозно ставляться, - як до подружки. Зате Аню вони слухаються і бояться", - каже Аліна.

А от Аня налаштована до собак більш конструктивно. Фото з сайту "Алібі"

Аня вважає, що хоча виховувати собак – "ду-у-уже складний процес", їй все ж таки подобається цим займатися. Для цього дівчина перечитала багато літератури, і каже, що вона "непоганий дресирувальник".

За словами Ані, "коли з'явилася новенька, я зайвий раз переконалася в тому, які різні за характером бувають собаки".

Зокрема, в Альби дуже високий інтелект, вона може робити вигляд, що не виконує команди, а насправді розуміє, що від неї вимагають. "Вона в нас інтелігентна, блакитної крові леді. Грета ж схожа на сільську дівчину", - додає Аня.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів