Кравчук віддає всю свою любов чотирилапим "синочкам"

14 вересня 2006, 19:41

Всім відомо, що президент Віктор Ющенко любить бджіл. А от його попередник, перший президент Леонід Кравчук, виявляється, затятий собаківник. Проявами своєї ніжності він наділяє різних Тузиків, Шариків і Полканів.

Уперше хазяїном собаки Леонід Макарович став у 5 років.

"Коли німці почали бомбити Рівне, наші відступали, і їхній офіцер залишив мені німецьку вівчарку Рекса", – розповів він "Бліку".


Кравчук і його "синочки" - Цезар і Жан. Фото "Бліка"

Каже, пес до нього так прив'язався, що після того, як німці відібрали його і відвезли за 10 кілометрів у райцентр, він повернувся і прожив у Кравчука років п'ять.

Тримати великих собак у квартирі політик вважає знущанням над тваринами. Тому "кавказця" Дуная Кравчук завів, коли став головою Верховної Ради й оселився на держдачі в Конча-Заспі.

"Мою охорону він розділив чітко: одних до мене підпускав близько, інших тримав на відстані, а третіх узагалі не впускав у двір. Але після укусу кліща довго не прожив", – шкодує політик.

Потім у нього був пес більш екзотичної породи. Бернського зенненхунда на ім’я Жан зі Швейцарії Кравчуку привіз колишній депутат Плоткін.

Фото "Бліка"

"На день Жану потрібно кілька іграшок. Ще не було такої, щоб він її не розгриз на шмаття. А як він любить іграшки з пищалкою! Тільки почує – мчить, як вітер, забирає і ховає", - розповідає він.

А 4 роки тому прикордонники подарували Леоніду Макаровичу вівчарку на ім’я Цезар. Саме він лідер, і Жан йому в усьому поступається.

"Із роботи мене зустрічають з такою величезною радістю, начебто не бачили років 100. Першим зустрічає Цезар і відразу перегороджує дорогу Жану. Якщо той таки знаходить лазівку і сідає в ноги, вівчарка стрибає на лавку і заходить зі спини", - каже він.

Кравчук обожнює своїх улюбленців, особливо йому подобається з ними спілкуватися.

"Знають, як я їх називаю – синочки, найнеобхідніші команди "Сидіти", "Лежати", "Фу", "До мене". Але все-таки, перш ніж зайти в двір, дзвоню, щоб їх закрили – неодноразово після їхнього емоційного вітання костюм доводилося відразу нести в хімчистку. А от узимку, коли лежить сніг, дозволяю їм робити зі мною що хочеться", - каже він.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів