Руслана зачарувала аборигенів

8 вересня 2006, 15:00

Слава співачки Руслани докотилася й до африканського континенту. Тепер від української зірки фанатіють навіть аборигени.

Справа в тому, що нещодавно співачка побувала у Південній Африканській Республіці, куди її запросив оргкомітет Worldvision.


'Руслана

Руслана потанцювала з місцевими аборигенами. Фото "Сегодня"

Представник оргкомітету Нгуен Домба зізнається, що організатори Worldvision були вражені енергетикою Руслани ще у 2004-му, коли вона стала переможницею "Євробачення".

Кажуть, для них було за честь запросити "таку яскраву, самобутню зірку виступити для африканської аудиторії".

"Ми очікували, що публіка її прийме добре. Але результат перевищив усі очікування!", - цитує слова Домби "Сегодня".

Руслані подобають чорношкірі хлопці. Фото з її офіційного сайту

Руслані подобаються чорношкірі хлопці. Поруч з Русланою - співак Seal. Фото взято з її офіційного сайту

Перебування Руслани у ПАР справді викликало неабиякий інтерес місцевих жителів. Вони були просто вражені костюмами і музикою з нового фентезі-мюзіклу "Дика енергія" співачки. А пісню "Wild dances" взагалі зустрічали стоячи.

Здається, після поїздки до Африки, там сміливо можна буде відкривати місцевий фан-клуб. Одна шанувальниця українки була настільки вражена її виступом, що на наступний день подарувала їй шкіряний хлист, який вона власноруч сплела за ніч!

Руслана і в Африці влаштувала дикі танці. Фото з її офіційного сайту

Руслана і в Африці влаштувала дикі танці. Фото з її офіційного сайту

Ще Руслана побувала й у справжньому племені – зулусів. Навіть тут вона показала свою дику енергію: побила в африканські барабани і станцювала у запальному танку племені.

Аборигени задарували українську співачку екзотичними подарунками і навіть запропонували їй залишитися в Африці... надовго.

На що Руслана розсипалася у компліментах на адресу країни та її місцевих мешканців. "Для мене Африка – надзвичайно цікава країна. Це маса нових грувів, мотивів, нова цікава енергетика. Недарма жителі ПАР в минулому столітті почали називати себе райдужною нацією", - каже співачка.

Фото з сайту Руслани

Фото з сайту Руслани

Залишитися в Африці Руслана так і не надумала, але пообіцяла навідатися до своїх нових друзів наступного року і привезти "нові проекти".

Цікаво, куди депутат Руслана Лижичко повезе свою дику енергію наступного разу. Невже на Північний полюс?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів