Анна Седокова полюбляє "лямур де труа"

17 серпня 2006, 17:44

Не встигла екс-віагра Анна Седокова офіційно розійтися з чоловіком, футболістом Валентином Белькевичем, як почала розповідати про свої любовні історії.

Седокова любить лідерів. Всі фото журналу Ego

Седокова любить лідерів. Всі фото журналу EGO

Крім того, напівоголена Аня прикрасила собою обкладинку чоловічого журналу "EGO". А в інтерв’ю тільки й говорила, що про чоловіків і кохання.


Седоковій захотілося вільного кохання

"У мене, коли є справжнє почуття, народжуються дуже красиві пісні: це як після кохання народжуються діти", - каже Седокова.

"Найкращий секс - лише з коханим чоловіком"

Далі йдуть більш відверті зізнання. "Любити їх всіх (чоловіків) однаково неможливо, а ось зустрічатися з двома-трьома чоловіками, я думаю, жінка може", - каже співачка.

Отакої. Справжня "лямур де труа" виходить...

Седокова прагне шаленого кохання

Зараз серце Седокової абсолютно вільне. "Більше того, я готова і хочу любити, зустрічатися. Напевно, зараз мені цікаві такі вільні стосунки з шаленим коханням, пристрастю, ніжністю, увесь цей жар почуттів", - каже вона.

Далі Седокова починає занурюватися у сексуальні фантазії.

"Як говорив один мій знайомий, і я з ним абсолютно згодна, найкращий секс може бути з одним коханим чоловіком. Кращий секс – це коли ти займаєшся любов’ю. Почуття мають бути обов’язково, тому що потім, якщо все інакше, з’являється гіркий осад, особливо у жінки. Жінки ж особливо вразливі у цьому плані", - каже Аня.

Ідеальний чоловік для Седокової – яскрава особистість, лідер. "Людина має бути професіоналом, неважливо, в якій справі. Може, геніальним репортером або фотографом", - мріє екс-віагра.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів