"Алібі" налягають на вареники і розмазують по обличчю картоплю

Середа, 16 серпня 2006, 12:26

Сестри Завальські, більш відомі як дует "Алібі", ще занадто молоді для модних нині пластичних операцій.

Гарне самопочуття, на їх погляд, залежить тільки від закоханості, внутрішнього настрою, регулярних танців і здорового сну, пише "Блик".

"Коли дозволяє час, ми катаємося на велосипедах. Одночасно з цим вигулюємо собаку, а взагалі, ніколи не намагаємося худнути. Ми після концерту і так скидаємо 2–3 кг", - розповідають сестри.

"Іноді, щоправда, якщо вдається раніше лягти спати, то ранок починаємо із зарядки. З вересня будемо займатися йогою. Нам сказали, що це дуже добре для внутрішніх органів, володіння собою і стійкості до психічних процесів", - додають вони.

Їсти співачки люблять все й експериментувати не збираються. Головне, стверджують вони, - не переїдати і вставати з-за столу з невеликим відчуттям голоду.

"Щоранку, в залежності від сезону, ми з Анею п'ємо соки. Особливо любимо моркв'яний з буряком і грейпфрутовий", - розповідає Аліна.

"Зараз нам став подобатися ще зелений чай. Він відмінно тонізує і підбадьорює", – додає вона.

При цьому її сестра відзначає, що зі страв вони обожнюють вареники і пельмені. "Потім можемо небагато посидіти на яблучній або кавуновій дієті", - зізнається Аня.

Дуже сильно шкіру дівчат, втім, як і всіх інших артистів, псує макіяж. Ефект завжди один, і це, до речі, не залежить від ціни косметики. Врятуватися від цього можна тільки народними засобами."Найкраща маска для молодої шкіри – зі свіжої картоплі. Дівчатка із самого дитинства користуються цим рецептом", – розповідає мама "зірок" Альбіна.

Потрібно тільки потерти свіжу картоплю на тертку і накласти на очищену шкіру. Така живильна маска добре розгладжує зморшки під очима.

Фото з офіційного сайту "Алібі"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів