Ахметов сам погано вчився, а сина доводив до сліз

Понеділок, 14 серпня 2006, 20:17

Твердження про те, що чим краще навчаєшся, тим краще заробляєш, виявилось неправдою. Принаймні, найбагатша людина України Ринат Ахметов таку думку розбив вщент.

Він зізнався, що в школі навчався погано.

"Я коли в школу мою приїхав, мої вчителі почали мені казати, як я добре навчася. Я йм одразу сказав, щоб вони не розвивали думку – вчився я погано", - розповів Ахметов в інтерв’ю газеті Сегодня.

Як виявилось, він також був хуліганом в дитинстві. "А хто ним в дитинстві не був? Навіть відмінники хуліганили. Адже кого дівчата в школі любили? Хуліганів", - наголосив він.

Ахметов і тренер його команди Мірча Луческу

Однак зі своїми дітьми Ахметов розмовляє жорстко. Принаймні, свого сина він вигнав зі школи "Шахтаря". До речі, не за погану поведінку, а просто за те, що це його син.

"Коли я дізнався, що мій старший син записався в школу "Шахтаря", то одразу його вигнав. Хай іде в іншу школу, але лише не в "Шахтар". Син плакав. Вся моя родина проти мене постала. Але моя позиція така: тренера не варто "саджати на шпагат", якщо він починає обирати, кого взяти до команди – талановитого хлопця або мого сина".

"А так не можна. Дивіться, на моїх підприємствах не працює жоден з моїх родичів, бо там, де родичі, там починається корупція", - вважає Ахметов.

Футбол і святкування річниці клубу - це страждання для нього

Щодо футболу, Ахметов зізнався, що це для нього страждання. "Я втрачаю після кожного матчу по 2,5 кілограми", - пожалівся він.

Ахметов так переймався святкуванням річниці свого футбольного клубу, що аж спітнів

Крім футболу, колишній боксер Ахметов тепер займається ушу. "Потрібно ж лякати чимось новим. В парламенті ж стільки бійок серед депутатів", - розповів він.

Однак поки що Ахметова не бачили у жодній парламентській бійці. Подивимось, адже наступна сесія розпочнеться вже на початку вересня.

Фото TabloID і Сегодня


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів