Марта Холод робить капелюшки з шоколаду і прикрашає їх непристойними написами

П'ятниця, 11 серпня 2006, 17:49

Дизайнерка Марта Холод завжди залишається за кадром. Широкій громадськості вона не відома. Проте відомі її твори. Навряд чи знайдеться у цій країні хоча б одна жінка, яка не милувалася капелюшками Марти.

'Марта

Марта та її капелюшок у вигляді
голови коня. Фото "Фактів"

Її витвори прикрашають голови багатьох світських левиць, дружин політиків і олігархів.

Мабуть, найрегулярнішою клієнткою Марти Холод є відома телеведуча Катя Осадча, яка щоразу з’являється у новому капелюсі у своїх світських хроніках.

Марта не боїться експериментувати і вигадувати найвибагливіші форми для своїх капелюшків. Вона декорує їх то томом поезії, то колодою гральних карт, то виливає капелюшок із шоколаду і прикрашає трояндами з зефіру.

Для Каті Осадчої, яка відправлялася в Арабські Емірати на кінні змагання в якості ведучої світських хронік, дизайнер створила капелюшок у вигляді... голови коня.

Вишуканий головний убір з білого велюру з рожевою гривою зі страусячіх пір’їв не міг залишитися непоміченим. Коли в Дубаї оголосили конкурс на найкращий капелюшок, до Каті підійшов найвідоміший капелюшник світу, ірландець Філіп Трейсі, який багато років працює для Будинків Шанель, Версаче, Валентино.

'Капелюшок

Капелюшок для інтелектуалів.
Фото "Фактів"

Серед його клієнтів - Мадонна, Селін Діон, дружина принца Чарльза Камілла Паркер... "У вас просто фантастичний капелюх!" - сказав Філіп Каті з неприхованим захватом, пишуть "Факти".

"Переможниці конкурсу був обіцяний приз у три тисячі доларів. Але оскільки Катя приїхала працювати, вона змушена була відмовитися від участі в конкурсі капелюхів", - згадує Марта Холод.

Капелюшок у вигляді голови коня не відрізнити від справжньої. "Усі думають, що я знімала мірки з живого скакуна. Це не так. Капелюшок я створювала по фотографії білого коня. Його появі передували складні обчислення масштабів, креслень кожної деталі. Працювали цілий місяць!", - розповідає Марта.

Катя Осадча прославила українську дизайнерку на весь світ. На Канському фестивалі Катя брала інтерв'ю в Елтона Джона, поруч стояв його чоловік і "очей не спускав з Катіного капелюшка".

Марта каже, що її "капелюшок-"хризантема" кольору мімози, прикрашений пір’ям фазана, вразив сера Елтона до глибини душі. "Яке диво!" - сказав він Каті і своєму другу.

Клієнтами дизайнерки є й не менш імениті особи, ніж Катя Осадча. Якось одна знайома Марти замовила їй класичний капелюшок, щоб привітати з днем народження Володимира Преснякова.

"Попросила, щоб головний убір був оригінальним. Я думала-ворожила... І написала на виробі рядок з його пісні: "Я не ангел, я не біс..." Подарунок передали співаку літаком. Він очманів! "Ніколи не міг подумати, що вже десь продаються капелюхи з цитатами з моїх пісень" і попросив дати йому адресу магазину", - розповідає вона.

Катя Осадча не зраджує капелюшкам від Марти

Катя Осадча не зраджує капелюшкам від Марти

Ще більш епатажна історія сталася з капелюхом Марти, призначеним для ведучого Олексія Дівєєва-Церковного.

Це також капелюшок

Це також капелюшок

"Цілий місяць я дивилася прогнози погоди з його участю. Але одна справа - людина на екрані, інша - у житті. Вирішила подзвонити своїй приятельці, яка знає Дівєєва. "Який у нього розмір голови? - цікавлюся. - Не підкажеш?" Та сміється в трубку і пошепки говорить: "Можеш передзвонити пізніше? Він саме зараз стоїть поруч. Незручно якось..." Передзвонюю - та описує: мовляв, голова як голова, не велика, не маленька... У результаті я поклалася на інтуїцію", - розповідає Марта.

Виявилося, що дизайнерка прикрасила капелюшок для Олексія знаком плейбою і принтом із безлічі латинських букв.

Але так здавалося на перший погляд. Насправді, при більш уважному погляді відкривався напис: "Ти не хочеш лягти зі мною у ліжко?"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів