Повалій любить, коли до неї підключають дроти

Четвер, 10 серпня 2006, 13:45

Якщо послухати "зірок" української естради, то можна подумати, що виглядати на всі 100 їм допомагає винятково здоровий спосіб життя.

Вслід за екс-віагрою Світланою Лободою про здоров'я і щастя твердить Таїсія Повалій. Каже, що без них краса неможлива.

При цьому співачка вважає, що потрібно намагатися думати тільки про хороше, менше їсти і більше рухатися, пише "Блик".

За струнку фігуру Повалій доводиться боротися: "Моє життя - суцільна дієта. Мені складно не поправлятися: і мама не худенька, та й усі родичі – "гарні українці".

Однак конкретної дієти в співачки немає. Вона просто намагається не їсти хліба, картоплі і борошняного. Спокійно може обійтися без м'яса, каш, борщів, але от без солодкого...

Тому час від часу Повалій практикує "розвантажувальні" дні - цілий день їсть щось одне: дикий рис без солі, овочеві салати або печені яблука.

"Але якщо раптом зриваюся, холодильник порожніє миттєво", – зізнається співачка.

"На щастя, моя родина мене підтримує. Коли я сиджу на суворій дієті, їжу готує моя мама в сусідньому будиночку. Там же всі і їдять", - додає вона.

Вдома у Повалій багато спортивних тренажерів, але вона не дуже полюбляє фізичні навантаження, хоча переконує себе час від часу займатися спортом.

"Мені більше по душі салонні процедури, наприклад, міостимуляція. Лежиш собі, до тебе підключають дроти і м'язи починають працювати", - зізнається вона.

Але прохолодне ставлення до фізичних навантажень компенсується відсутністю в співачки шкідливих звичок. Таїсія не палить, практично не п'є алкоголю, не любить ризику.

"Я ніколи не стрибну з парашута! Навіщо, адже можна розбитися?! І навіщо їздити на автомобілі зі швидкістю 200 кілометрів на годину? Екстриму мені вистачає в моїй професії", - стверджує вона.

На думку Повалій, кращим засобом для відновлення сил є здоровий сон, природа і чисте повітря: "Наш будинок знаходиться в лісі, і птахи співають одразу за вікнами. Подобається милуватися морем, слухати шум хвиль".

Однак, виявляється, що для здорового рум'янцю і палаючих очей здорового способу життя замало.

"Кращий стимул для жінки - кохання. Справжнє кохання варте того, щоб заради нього почати життя з початку. Зустріч з Ігорем перевернула все моє життя, але я ні про що шкодую. Він – хороший чоловік і мій талісман щастя", - додає співачка.

TabloID

Фото з офіційного сайту Таїсії Повалій та "Блик"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів