Екс-віагра щоранку вживає травку

Вівторок, 8 серпня 2006, 14:07

Не дивлячись на те, що у ВІА Гру дівчат відбирають не з усякими формами і обличчями, Світлану Лободу серед інших екс-учасниць не помітити не можна.

Щоб добре виглядати, співачка щоранку заварює травки і п'є відвари із льону або вівса. Світлана каже, що намагається підтримувати себе в тонусі за допомогою давно перевірених народних засобів.

Ось він - ефект від травок?

При цьому в інтерв'ю "Блику" Лобода розповіла, що ретельно стежить за своїм раціоном і, незважаючи на щільний концертний графік, намагається висипатися.

"Найкраще мені спиться у батьків. Вони живуть за містом, там повітря чистіше, а тому сон довше і міцніше", - зізнається Світлана.

Співачка радить: кожній людині необхідно навчитися відпочивати і розслаблюватися навіть у найнапруженіші періоди нашого життя.

Здається, Лобода любить томатний сік... чи свіжу кров?

Повертаюсь до харчування, Лобода розповіла, що любить здорову їжу: рибу, овочі і фрукти. Не зловживає солодким.

Це найголовніші принципи корисного харчування, а значить, і міцного імунітету, каже співачка.

При цьому вона щодня намагається з'їдати щось із кисломолочних продуктів для регуляції травлення. "Якщо всього цього регулярно дотримуватися - здоровий колір обличчя забезпечений на 100%. От і все", - додає Лобода.

Так як Світлана справжня вертуха, то багатогодинні процедури в салоні для неї - "каторга", тому серйозні макіяж і зачіску робить тільки на виступи.

А ще хороший засіб - темні окуляри, коли не виспишся досхочу у батьків

"Дорогі і "розкручені" марки для мене не авторитет. А експерименти з "нашумілими" новинками – ризик. Тому краще за природні засоби не придумаєш. А необхідні моїй шкірі маски я довіряю робити тільки особистому косметологу", - зізнається Лобода.

При цьому Світлана вважає, що красива зовнішність – поняття неоднозначне. "Головне - це здоров'я, ним не можна зневажати", - додає співачка.

TabloIDФото з офіційного сайту Світлани Лободи


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів