"ВІА Гру" в Пітері ледь не засмажили

25 липня 2006, 18:20

Пітерський ресторан "Гінза" не зміг встояти перед запальними українськими красунями з "ВІА Гри" і згорів дотла, причому дівчата ледь не згоріли разом з ним.

За словами одного з очевидців – 25-річного Дениса, "ВІА Гра" почала співати близько першої години ночі.


Заспівали 5-6 пісень, усе було дуже прикольно - дівчата багато жартували, розповідає він, при цьому відзначає, що співали вони наживо.

"А потім десь праворуч за сценою зайнялася куліса. Спочатку усі вирішили, що це вогняне шоу. Хтось із дівчат "ВІА Гри" сказав у мікрофон щось ніби: "Вау, який розпал пристрастей ми викликали, навіть вогонь з'явився", - розповідає очевидець.

За його словами, уже через секунд десять усі дружно заволали: "Гасіть! Пожежа!".

Співачки дуже швидко попрощалися, мовляв, спасибі за приємний вечір, і пірнули кудись за сцену, пише "Комсомольська правда".

Хтось почав поливати кулісу з вогнегасника, але були вже пізно: люди рвонули з намету, що зайнявся, почалася паніка.

На виході утворилася тиснява, а в цей час уже горіли дивани, столи, палахкотіла стеля, потім почали вибухати пляшки і софіти.

Коли з приміщення вибігали останні глядачі, в спину їм вже дихало страшним жаром.

Пожежники приїхали швидко, але дістатися до вогню змогли не відразу: уся територія перед рестораном була забита машинами. Тому легка садова конструкція встигла згоріти дотла разом з апаратурою музикантів.

Зазвичай в "Гінзі", щоб потрапити на концерт, треба замовляти столик. Ціна сягає тисячі доларів. На "ВІА Гру" столик на чотирьох коштував усього 200 доларів.

Серед глядачів були помічені політтехнолог Глєб Павловський і модель Ганна Бєлоцерковєц. Вони сиділи досить близько до місця загоряння, але їх, як і солісток "ВІА Гри", швидко забрали подалі від вогню.

І дуже вчасно: у наметі знаходилися балони з пропаном і вуличні обігрівачі, що працюють на газі.

Фото з сайту "ВІА Гри"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів