Мороз носив у кишені соску

20 липня 2006, 09:30

Виявляється, що новобраний спікер Олександр Мороз після роботи полюбляє порибалити.

Щоправда, не завжди улов йде на вечерю – готують лише велику рибу,а маленьку відпускають. Про подробиці неофіційного життя нового спікера розповіла його молодша дочка Руслана "Газеті по-українськи".

У свої 34 роки Руслана керує у Києві салоном краси "Кіка стайл" — у центрі міста, на Горького, 18. Приміщення для перукарні купив її чоловік — бізнесмен Давид Сарія.


Руслана в своєму салоні теж працює з клієнтами

Про їхне знайомство вона розповідає так: "Я підійшла до телефону, хлопець теж хотів подзвонити. Мене зацікавило його ім’я — Давид. Воно мені з дитинства подобалося. Він залишив номер свого телефону, я подзвонила за 20 хвилин. Може, то було кохання з першого погляду".

В таку Руслану закохався Давид


Із ним вони не розписані, але їхні стосунки скріплені в церкві. Також їх об'єднують троє дітей. Усі троє вчаться танцювати при ансамблі Вірського.

Родина доньки Мороза мешкає в квартирі на площі Перемоги в Києві. "Дизайн я робила сама. Воджу БМВ. У чоловіка є власний автомобіль. Мій водійський стаж — 10 років", - розповіла Руслана.

Про свого тата вона згадує із теплом. Руслана розповіла, що її батьки познайомилися, коли були дуже юними, пише "Газета по-українськи".

"Обоє родом із села Буда Таращанського району на Київщині. Мама в старших класах навчалася в Донецьку, додому приїздила на канікули. А тато в 16 років уже вступив до сільгоспакадемії, бо рано пішов до школи", - розповіла вона.

Олександр Мороз із дружиною

Мороз в сімейному житті допомагав дружині, оскільки їй було важко ходити.

"Ми з сестрою прибирали. Тато прав, прасував. І за столяра був, і за електрика. Він і зараз часто береться за молоток. І речі свої сам прасує", - розповіла вона.

В родині Мороз – головний. "Часто моя мама поступалася – останнє слово залишалося за батьком", - розповідає його донька.

Руслана також пригадала, що у Мороза певний час був своєрідний талісман. "Він у кишені носив соску моєї старшої доньки Даяни", - розповіла Руслана.

Вона також пригадала, як у шість років лежала в лікарні із хворобою Боткіна, а її мама знаходилась на стаціонарі в іншій лікарні.

"Тоді тато розривався між двома лікарнями, приносив їжу, книжки. Бігав з магнітофоном "Весна": я записувала свої побажання мамі, а вона мені — свої. Так тривало чотири місяці", - розповіла Руслана.

На зустріч вона прийшла вбрана в темні капрі від Лілії Пустовіт і тонку білу блузу в стилі "кантрі". На шиї — прикраса у вигляді хреста у золотому колі, яку подарував чоловік.

Фото з сайту Форуму "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів