Подкопаєва стала мамою

17 липня 2006, 14:36

У прославленої гімнастки, олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої та її чоловіка Тимофія Нагорного з'явився син.

Днями суд Калінінського району Донецька дозволив їм усиновити восьмимісячне маля з Донецького обласного спеціалізованого будинку дитини "Малютка".

Забрати маля новоспечені батьки зможуть лише через 10 днів після рішення суду. Вадима привезуть додому 31 липня, саме в день народження Тимофія.


Лілія із своїм сином Вадимом. Фото видання "Остров"

"Я об'їздила багато дитячих будинків в Україні. Але Вадюшка запав мені в душу з першого погляду", - розповіла Лілія.

Фото КП

"Ми приїжджали в "Малютку", і я спілкувалася з дітками: так вийшло, що я взяла на руки саме Вадима - він вчепився в мене своїми маленькими рученятами і не хотів відпускати! У той момент я зрозуміла, що не розстануся з ним ніколи", - згадала Лілія.

Вона також із радістю розповіла, що Вадим вже її впізнає. "Я тільки підходжу до нього, він відразу посміхається і тягне ручки", - поділилася вона.

Щаслива родина. фото "Спорт.com.ua"

Молоді батьки до події підготувалися дуже серйозно. З Америки Лілія і Тимофій привезли дві валізи дитячих речей! Крім того, облаштували дитячу кімнату, пише "Комсомольська правда".

"Ми вже навіть вибрали хрещених батьків - це будуть моя подруга і друг Тимофія, - радіє новоспечена мама.

До речі, власних дітей молоді батьки теж хочуть завести. Правда, пізніше. Поки ж не виключають, що усиновлять ще одну дитину. А може, і не одну.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів