Патріотизм дочки Ющенка обернувся травмою

22 червня 2006, 12:00

Ігри партіотів, які восени покажуть на телеканалі Інтер, виявились дуже травматичними. На них постраждала і донька президента Віталіна Ющенко.

Вона приїхала на зйомки із своєю подругою. Дівчата оселились окремо від команди, але в змаганнях брали дуже активну участь.

В одній з ігор Ліна вивихнула плече. Коли від болю в неї потекли сльози, всі присутні затихли і чекали на істерику, або навіть на скандал.


Ось така вона - смілива Ліна

Однак дочка президента лише витерла обличчя і продовжила гру. Пізніше ведучий каналу "Інтер" Антон Мухарський про це сказав: "Вона грала і за себе, і за батька, і за брата".

Однак більше за всіх постраждав російський ведучий Андрій Малахов. Він був госпіталізований з переломом ребер та травмами внутрішніх органів, розповідає газета Сегодня.

Його підняв на роги і підкинув разів п’ять молодий та жвавий бик, що брав участь у "футбольному" конкурсі.

Гравець у змаганні мав захищати ворота, не дозволяючи тварині забити гол. Андрій вийшов на арену, і тільки-но бик вибіг на арену, телеведучий почав звертати його увагу на себе. Через це бик і напав на нього.

Мачо Андрій Малахов постраждав від бика

Коли Андрій залишав площадку, на його губах була кров. Першим же рейсом він полетів до Москви, де одразу і був госпіталізований.

Однак не всім на іграх патріотів жилось важко.

Наприклад, український співак Олександр Пономарьов насолоджувався там спілкуванням із своєю дівчиною Вікою.

Може під впиловом Віки Пономарьов став таким. Фото Єкатерини Рождественської з журналу "Караван історій"

Під її впливом він розквітнув прямо на очах. Закохані їздили вечеряти в Канни і Сен-Тропе, ласували дарами моря, запиваючи їх червоним вином.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів