Екс-"віагра" стала Міккі-Маусом

9 червня 2006, 12:14

Літо на телебаченні – мертвий сезон. Щоб не перетворитися завчасно на мумій, телевізійні ведучі... відправляються відпочивати.

Хоча червень тільки розпочався, але ведуча "1+1" Алла Мазур вже встигла побувати в Туреччині, де провела два тижні. Там вона відвідала стародавню церкву, де служив святий Миколай.


Ведуча сподівається, що їй вдасться побувати на морі, ще й в оксамитовий сезон, коли спека спаде і відпочиваючих буде менше.

У той же час ведуча "Неймовірних історій кохання" на каналі "СТБ" екс-"віагра" Надя Мейхер нещодавно повернулася із Франції, де провела тиждень.

Два з семи відпущених днів ведуча провела зі своєю подругою в... "Діснейленді".

"Задоволення одержали колосальне! Особливо коли пару раз покаталися на екстремальних гірках. Після цього вирішили, що неодмінно повинні відправитися ще в один "Діснейленд" – американський", - говорить екс-"віагра".

За словами ведучої, вона була щаслива, що в парку атракціонів її ніхто не впізнавав. Вона купила величезні вуха Міккі-Мауса і сміливо розгулювала в них по "Діснейленду".

На прогулянки по Парижу в екс-"віагри" було три дні: "Я зрозуміла: це те місто, у якому я хотіла б залишитися. Може, колись і буду тут жити".

Крім атракціонів Мейхер потрапила ще й у Паризьку оперу: "Після неї я сіла на лавку і... заплакала від почуттів, що переповняли мене і були викликані зіткненням з великим мистецтвом".

Але на цьому відпочинок найдовгограючої "віагри" не закінчиться: наприкінці червня ведуча збирається з'їздити в Італію відвідати чотирирічного сина Ігоря, який відпочиває там з бабусею.

А в липні Мейхер на цілий місяць поїде до Великобританії, щоб вивчати англійську мову.

У той же час ведучому спортивних новин на "1+1" Євгену Зінченку не до думок про відпустку. Він говорить, що зможе відпочити лише в липні.

За його словами, "зараз головна задача - висвітлювати чемпіонат світу з футболу": "Найгарячіша пора почнеться 9 червня і закінчиться 9 липня. Після цього я і подумаю про відпустку. Сподіваюся, що проведу її в рідній Одесі".

Акторка і ведуча Ольга Сумська, незважаючи на зйомки одразу в двох фільмах, планує вирватися з родиною на два улюблених кінофестивалі - "Бригантину" у Бердянську і традиційний артеківський (зауважте, обидва проходять біля моря).

Знімається ж Сумська у фільмах "Маестро Березовський" на Кіностудії ім. Довженка й у новій стрічці київського режисера Олександра Шапіро "Примітивний погляд на речі".

У першій картині Ольга грає княжну Тараканову, а в другій - улюблену жінку героя Олексія Горбунова. Популярному актору дісталася роль батька молодого порнобарона.

У той же час ведучий програми "Чорним по білому" Анатолій Борсюк збирається в Європу, у незвідані ним куточки.

За його словами, відсотків 60 європейського простору він із дружиною вже дослідив. Своє 60-річчя 2 червня телеведучий зустрів в Афінах.

"Тепер хочу побувати в Нідерландах і Бельгії, поїздити там на електричці й автобусі. Ми з дружиною не пляжники, нам цікаво світ подивитися і... повалятися на нідерландських луках", - додав Борсюк.

Факти і коментарі


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів