У Порошенка – нові зуби

7 червня 2006, 14:51

У політичній і журналістській тусовці вже давно дискутували на одну делікатну тему – поміняє Петро Порошенко свої золоті зуби на нові чи ні. Деякі навіть робили ставки, і Порошенко весь час розчаровував оптимістів.

Порошенко з новими зубами

Порошенко з новими зубами

Проте нещодавно це все ж таки сталося. Порошенко позбавився пережитків минулого і вставив замість золотих зубів чи то фарфорові, чи то полімерні. Тепер усмішка політика виблискує не золотом, а природнім кольором.


Золота усмішка Порошенка увійде в історію

Золота усмішка Порошенка увійде в історію

Встановити точний час зміни зубів Порошенка навряд чи вдасться. Скоріше за все, це сталося цієї весни.

На фотографії, яку опублікував "Комерсант" у середу разом з інтерв’ю Порошенка, чітко видно, що зуби в нього нові. Щоправда, ще місяць тому "обновку" Петра Олексійовича зафіксували фотокамери "Киевграда".

Фото "Коммерсант"

Ходили чутки, що технологи Порошенка довго вмовляли його змінити свої зуби, щоб позбавитися "радянсько-колгоспного" іміджу. Проте усе це не діяло.

Золоті зуби стали об’єктом нападок з боку опонентів Порошенка. Ні, Юлія Володимирівна, незважаючи на її "любов" до Петра Олексійовича, до такого не дійшла.

Його зуби брутально висміяв "містер епатажність" української політики Нестор Шуфрич, назвавши їх "золотими фіксами".

Критикуючи дії Порошенка на цукровому ринку у березні цього року, Шуфрич сказав:

"Щоб Порошенко поміняв свої золоті фікси на білі, українцям ще доведеться купити багато цукру майже по 5 грн. за кілограм".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів