Дружина футболіста запропонує Тимошенко свиню

6 червня 2006, 14:21

Бути дружиною футболіста непросто – бачиш його кілька годин на тиждень, плюс нерви, роздратування, травми. А тут ще тренер збірної України по футболу Олег Блохін встановив табу на секс під час чемпіонату світу.

Але як виявилося, навіть якщо Блохін пускає дружин до футболістів, вони теж не задоволені.

Наприклад, так трапилось на зборах в Турції.


"З боку керівництва збірної це був якийсь половинчатий захід, тому що взяли дружин і не взяли дітей", - розповіла в інтерв'ю "Делу" Маргарита Січкар, дружина Влада Ващука.

"Це було катування. Дитина вдома, а я сиджу на пляжі й у носі колупаюся. Тим більше що сонце я не дуже люблю. Ми розбилися на "компашки". А хлопцям теж довелося несолодко, тому що було дуже спекотно. А як це - бігати під сонцем у 30-градусну спеку", - відзначила вона.

Тож на майбутнє Блохіну варто бути обережнішим у своїх діях, які можуть стосуватися дружин футболістів, бо раптом вони виразять свій запал не лише на трибунах.

Як зізналася та ж Січкар, вона активна вболівальниця - під час гри кричить, тупотить ногами, скаче, а коли виникає складна ситуація – ще й лається "міцними" словами.

До речі, якщо ви думаєте, що дружини футболістів – це нахлібниці, які сидять на шиї в чоловіків і тільки вередують, то ви помилилися.

От Христина Гусіна – від нудьги за чоловіком потихеньку шила йому ексклюзивні костюми, а тепер успішно працює модельєром.

Маргарита Січкар – теж бізнес-вумен хоч куди. Коли вона познайомилася з Ващуком, то вже була співвласницею і директором ресторану "Пантагрюель". Тепер у них з чоловіком два ресторани — "Тампопо" і Pleasure.

Січкар і Ващук на світській вечірці. Фото "Бульвару"

Крім цього, у Січкар є PR-агентство, яке займається розкручуванням ресторанів, іміджевою підтримкою чоловіка і їхньої торговельної марки WAWA.

Плюс видавничий бізнес - журнал "Наш досуг".

А ще дружина Ващука причетна до "Параду свиней" і "Параду політичних ляльок", де лялька Тимошенко була куплена за $70 тисяч.

'Зірки

На місці Данилка може опинитись Тимошенко. Фото "Кореспондента"

У наступному році вона має намір запропонувати зробити хрюшу Юлії Тимошенко, Олександра Зінченка, Леоніда Кравчука і Леоніда Кучми. От тільки цікаво, чи погодяться ці пани та пані сісти поряд, розмальовувати свиней.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів