Катеринчуку зламали ніс і відбили нюх

31 травня 2006, 11:22

Депутат Микола Катеринчук в свої неповні 39 років намагається тримати себе у формі. В своєму кабінеті він має "секретну кімнату", в якій на стіні закріплений спортивний тренажер.

"Кожну годину підтягуюсь. Виходжу червоний і часто на обличчі відвідувачів читаю питання: чим він там займається? " – посміхається депутат.


Катеринчук завжди намагається зберігати молодий дух

Крім фізичних вправ Катеринчук дотримується дієти, оскільки під час служби в армії дещо підірвав собі здоров'я.

Він зізнався, що іноді таки зривається. Тоді не може встояти і перед піццею, і цукерками і тортами. Однак, зупинитися йому допомагають зображення "накачаних" чоловіків з журналу "Man's Health" і нові методики схуднення.

Тому добре почувається серед молоді

Як сучасна людина Катеринчук намагається знайти час і для своєї зовнішності. Манікюр і зачіску він намагається робити в салоні кожні два тижні. "Поки мною займаються, я читаю свіжу пресу і документи", - розповів він.

З коштовностей Катеринчук дозволяє собі лише обручку, яку він ніколи не знімає. "Навіть, якщо лізу на турнік, обручку все одно не знімаю", - розповів Китеринчук, слова якого наводить газета "Блік".

Як виявилось, в його гардеробі лише 5 костюмів і 20 сорочок. Більше за все у депутата краваток – аж 50.

Але затишно йому з дружиною Настею

Він також зізнався, що сам ніколи не купляє парфумерію. Та і не відчуває цих запахів, оскільки, коли займався боксом, йому перебили ніс. Є тільки два запахи, які він може відчути – алкоголю і тютюну. Проте, парфуми йому даруються на дні народження, або їх обирає дружина.

Депутат водить машину марки Lexus Jeep, але мріє про Мерседес міського класу. Проте, поки що таке авто йому не підходить. "Потрібна машина, яка проходитиме будь-які дороги... Можливо, пізніше, коли я житиму для себе, вона у мене буде", - сподівається Катеринчук.

Він також зізнався, що не дуже слідкує за модою на мобілки, а надає перевагу NOKIA. Проте кожен день народження – 19 листопада – він змінює свій телефон.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів