Руслані виповнилося 33 і вона вирішила навчитися літати

24 травня 2006, 16:46

Співачці, депутату, дикунці і "просто красивій дівчині" Руслані виповнилося 33 роки.

За її словами, найкращий подарунок вона одержала два дні тому, коли дізналася, що в Німеччині пісню Wild Dances визнали найкращою за історію "Євробачення".


Руслану пострижуть і перефарбують?

Коли заходить мова про гроші, співачка говорить, що їй не шкода їх витратити на те, щоб "про Україну говорили усюди, щоб наша країна мала тільки позитивний імідж".

Не дивлячись на те, що Руслана стала депутатом, весь наступний рік вона вирішила заповнити стиль-проектом за мотивами фантастичного роману Марини і Сергія Дяченків "Дика енергія. Лана".

З Танюком (праворуч) - ще одним депутатом від мистецтва

У майбутньому фентезі-шоу Руслані дісталася роль головної героїні Лани. При тому, що Дяченки стверджують, що прототипом їхньої героїні була дика співачка, Руслана вважає, що Лана – самобутній образ.

"Вважаю, що вона від мене відрізняється. Я б тільки хотіла бути схожою на неї", - говорить співачка.

Руслана Івченку: "Не треба купувати такі дорогі Мерседеси"

При цьому додає, що, аналізуючи образ Лани, вона й сама міняється в звичайному житті: "Є речі, описані на початку книги, що вже зі мною відбулися. І мене це навіть трохи лякає".

"Я вже починаю ставати дещо забобонною. Фантастика фантастикою, але іноді вона збувається", - говорить дикунка.

Зараз Руслана освоює техніку польотів, що Дяченки описали у своїй книзі. За її словами, вона співпрацює "з однією дуже професійною командою і продюсером із Санкт-Петербургу".

Дика Руслана - учорашній день

"Вони мене вчать літати на тросах. Для цього потрібна досить серйозна фізична підготовка. У мене вже болять і плечі, і ноги, було розтягнення. Але, слава Богу, обійшлося без травм", - говорить Руслана.

А ще вона почала вивчати бойовий гопак - доведеться відтворювати бої Лани у горах з амазонками.

Щось вона тут схожа на Могилевську

Проект будуть представляти крок за кроком, в міру розробки. "Варто спочатку сконцентруватися на тому, що найближчим часом у мене вийде новий кліп і пісня зі свіжого альбому", - говорить співачка.

При цьому відразу попереджає, що "від старої Руслани там не залишиться і сліду, нічого від "Диких танців", це повне перевтілення".

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів