Андрій Ющенко "білий і пухнастий", гуляє з "мордоворотом"

24 травня 2006, 13:03

Якщо вірити студентам Інституту міжнародних відносин, де на третьому курсі факультету економіки вчиться Андрій Ющенко, син президента "ніколи б не вдарив людину".

"Білий і пухнастий" Андрій Ющенко

Про Андрія вони говорять неохоче, однак характеризують його як "скромного, добре вихованого і навіть боязкого хлопця, що уникає конфліктних ситуацій".


Одна миловидна "знайома" сина президента говорить, що "він не міг би вдарити людину, він навіть трошки "трусишка", пише "Газета по-киевски".

Минулорічний "мордоворот" сина президента

При цьому вона починає пригадувати "випадок на першому курсі", але потім вирішує його не розповідати і радить запитати в когось іншого. Втім, усі інші відповідають аналогічно.

У той же час одна зі студенток розповіла, що "Андрій поводиться абсолютно необразливо і йому не властиві ні насильство, ні матірщина".

Днями у низці ЗМІ розгорівся скандал: двоє людей підстрелили Бориспільського міжрайонного прокурора. Перед цим один з них, про якого говорять, що це Андрій Ющенко, вилаяв прокурора і кілька разів ударив його по обличчю та шиї.

Так, за папу треба триматися і якомога сильніше

"Його охоронцю близько тридцяти років, у минулому він працював в елітному клубі "Чайковський". Схоже, там Андрій і придивився собі охоронця. Усі, хто його бачив, говорять одне - "мордоворот", не відзначаючи ні особливих прикмет, ні кавказької зовнішності", - розповідає "знайома".

За її словами, коли востаннє 15 травня Андрій приїжджав на заняття, з ним було шестеро охоронців. Вони провели його до аудиторії, чекали в коридорі і поїхали разом після однієї пари.

Дівчина з 50-тисячним утриманням

Ще "знайома" Андрія поділилася враженнями, що після літнього скандалу він став набагато скромніше, навіть мобілку змінив.

На загальних заходах син президента ніколи не з'являється. Він буває в ресторані "Маріо" разом зі своїм другом Олесем Довгим, що зовсім недавно став другою людиною в Києві.

У Довгого немає часу на дівчат: тільки на "літаки", роботу - у мерії, навчання – у 23 він уже став кандидатом економічних наук і, відповідно, на ресторани із сином президента.

Так живуть дівчата, які не працюють і не вчаться


Андрій Ющенко складає іспити, як усі. Було навіть кілька випадків, коли йому доводилося перездавати.

Дівчину настільки відомого молодика звуть Ганна Павлович.

Справжня "7 я"

У неї шикарна квартира на Лютеранській - 600 квадратних метрів. Подружка, що була в неї в гостях, розповіла, що всі меблі там зроблені в єдиному екземплярі в Італії і Бельгії.

Їй 22, вона на 2 роки старша за Андрія. Говорять, що вона ніде не працює і не навчається, але її заможний дядечко щомісяця перераховує на її банківський рахунок 50 тисяч доларів.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів