Черновецький вчинив істерику через квіти

11 квітня 2006, 18:36

Вже третій тиждень всі співробітники Київської держадміністрації не можуть знайти собі спокою.

Проте в понеділок, вони зрозуміли, що діватися їм немає куди. Тоді було відхилено скарги ще чинного мера Олександра Омельченка, тож Леонід Черновецький наблизився як ніколи до мерського крісла.


Може й так зустрічатиме Черновецький підлеглих. Фото МК

Яким босом він буде, його майбутні підлеглі поки що можуть лише гадати. Щоправда, Черновецький вже натякнув їм, що їх чекає така інквізиція, як детектор брехні.

Трохи світла на цей процес пролив колишній підлеглий нового мера, який побажав залишитися неназваним.

Він розповів, що вперше цей пристрій випробували в 2004 році в Правекс-банку, де він і влаштувався.

Питання задаються про хабарі, наркотики, причетність до правоохоронних органів.

"Наприклад: "Чи брали ви хабара до роботи в банку? Під час роботи?" Якщо детектор показав, що хабар мав місце, запитують про суму, поки не з'ясовуються всі подробиці", - розповів колишній співробітник Черновецького "Газеті по-Киевски".

"Або щодо наркотиків: "Чи вживали ви колись наркотики? Чи вживаєте зараз?" Таку перевірку проходили всі співробітники без винятку", - додав він.

Він також розповів, що в "Правекс-банку", який належить новообраному меру, кожен директор відділу отримує крім зарплатні ще прибуток від операцій.

Черновецький Бродському: "Будемо тепер працювати. Я мером, а ти
депутатом"

"Зарплата в перший рік – $300, у другий – $400 і т.д. Але за рахунок відсотка від операцій відділення зарплати директорів відділень у "Правексі" іноді доходять до $10 000. В жодній іншій банківській системі такого немає", - розповів він.

За його словами новообраний мер цінує "бійців", які "лоба розіб’ють, але виконають все, що потрібно". І борони Боже, щоб хтось вирішив привітати Черновецього із днем народження.

"Якось один директор департаменту прийшов до нього в день народження з великим букетом і подарунком. Його ледь з роботи не вигнали", - розповів колишній співробітник Черновецького.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів