Тимошенко стала "великою", бо "її не зламали 45 днів параші"

5 квітня 2006, 18:35

"Фактично перед голосуванням за те, щоб черговий раз посадити її у в’язницю, я підходив до неї (не вона до мене, Тимошенко – горда людина, а я до неї)... і казав: "Знаєте, ви велика...", - розповів новий мер столиції Леонід Черновецький виданню "Бульвар".

А "великою" лідерка БЮТ стала по ось чому. "Її не зламали 45 днів на параші, знущання...", - пояснив Черновецький.

За словами Черновецького, він "контролював ситуацію" довкола того, що відбувалось з Тимошенко. Для цього достатньо було "слідкувати за тим, як вона себе почувала".


"Коли її стан мені здавався критичним, я підходив і казав: "Ти найкрасивіша! Скажи тільки, що треба зробити" і все! Звичайно, час людей розлучує, а оскільки Юлія Володимирівна політик, а я простий парубок, то різні бувають ситуації", - пояснив банкір.

Тимошенко в залі суду перед тим, які її випустили з в'язниці. Зате тепер вона "велика"...
На задньому фоні видніється молодий Нестор Шуфрич

Втім, потім політик додав, що Тимошенко не єдина, хто удостоїлась епітету "велика/ий" від нього. Так само він характеризував і тих нардепів, "хто в парламенті різав правду-матку, коли мені самому сміливості не вистачало".

За словами Черновецького, він не "зіграв у житті Тимошенко визначну роль", хоча й вплинув на багато подій.

"Був випадок, коли я змусив деяких депутатів, які тепер пройшли у Верховну Раду в її списку, побігти і відкликати свій підпис, тому що вони погодились на те, щоб її черговий раз притягали до кримінальної відповідальності".

"Турчинов, ї його колеги бували у мене вдома, на дачі, і, будучи не впевненими у деяких депутатах, просили мене про підтримку (перед голосування про зняття з Тимошенко депутатської недоторканості)".

На сцені Черновецький постійно чомусь з квітами. фото з сайту
Християнсьо-ліберальної партії України

Черновецький слідкує за поведінкою не лише Тимошенко. Він зокрема, вгадував, як поведе себе на наступний день Ющенко.

Це при тому, що "Віктор Андрійович – складна і неординарна людина, і прочитати його думки - проблема".

Та й взагалі, "Ющенко завжди був поряд" з Черновецьким. "Йому було важко, але він давав мені надію, був зразком твердості".

Черновецький, як і Тимошенко, полюбляє розповідати про відсутність кількох копійок на напої для дітей. Але якщо лідерка БЮТ згадувала про сік, то Черновецький не мав для своїх чад грошей на молоко.

"У нас завжди не вистачало 20 копійок на молоко двом моїм дітям, які зараз вже дорослі. Я не людина грошей, я простий як сибірський валянок. Ну, а якщо по-українськи, то як галушка..."

"Живу дуже скромно. Їм не краще, ніж люди, які отримують безкоштовну їжу в наших центрах", - сказав Черновецький. Загалом, за його словами, він нагодував три з половиною мільйони киян.

Цей заступник Омельченка Черновецькому не сподобався.
Може, тому, що давав землю лише на могилу?

Але київська влада його добрі діла не оцінила. "Його (Омельченка) заму я сказав: "Ви і на могилу мені куска землі не дасте?" Він посміхнувся: "На могилу дамо". А тепер зате він всіх чиновників КДМА змусить перевіритись на детекторі брехні.

"Над одним з моїх безпритульних, у якого були відморожені ноги, так звані лікарі вирішили просто познущатися – провести ампутацію без наркозу. Йому ріжуть ноги, а він кричить, просить: "Дайте наркоз!".

"Ті у відповідь: "Передай Чернівецькому, що всіх кого він і далі буде надсилати у цю лікарню чекатиме така сама доля". Взяли ці ноги і поклали йому на груди – він їх потім мені привіз..."

Черновецький бідоласі купив інвалідний візок і більше його не бачив. А з лікарями й досі судиться.

Черновецький комфортно почуває себе з пенсіонерами і безпритульними

Себе він характеризує як дуже скромну людину. Він переконує, що ніколи не брав хабарів, хоча їх йому пропонували. При чому, у великих розмірах.

Тому що Черновецький "був крутим слідчим!"

Леонід Черновецький з сім'єю. Зліва направо:
донька Христина, син Степан та дружина Аліна
фото "Бульвару"

"В радянський час, коли бізнесова хватка не була в пошані, моя дружина зажди наді мною сміялась, тому що я не вмів торгуватись".

А тепер на базарах його "аж зло бере: я такий розумний, а звичайна квіткарка на декілька гривень обов’язково надурить".

Черновецький хоч і не скриває своїх статків, вважає себе далеко не найбагатшим: "Порівняно з деякими чиновниками, я бідний як церковна миша".

Але судити чиновників-хабарників він не буде. Він лише розкаже киянам, як все було раніше.

До речі, у сім'ї Черновецьких незабаром велике свято.

27 –річний син київського мера вирішив одружитись. Обранницю сина Черновецького звати Жанна.

За деякою інформацією вона є студенткою третього курсу Національного Університету ім.Т.Шевченка.

Степан Черновецький працює в банку батька. У "Правексі" він займає одну з керівних посад. А тепер він ще й депутат Київради – пройшов по списку блока батька.

Наразі відомо, що весілля відбудеться в українському національному стилі 8 квітня.

Однак місце та час проведення торжества невідомі. Леонід Черновецький раніше переконував, що весілля не буде помпезним, на ньому будуть присутніми лише близькі друзі наречених та їх родин.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів