Міс Україна працює на городі

22 березня 2006, 13:30

"Міс Україна" не належить до типу тусовочних красунь. Ольга Шилованова полюбляє побути одна, на дискотеки не ходить і допомагає батькам працювати на городі.

Дев’ятнадцятирічна міс наразі інтенсивно вчиться: під час конкурсу вона пропустила чимало пар у сільськогосподарському університеті і тепер наздоганяє пропущене.

Зізнається, що за перемогу у конкурсі поблажок вчителі не дадуть.


"Коли їхала на підготовку до конкурсу, один викладач сказав: «Ну, їдь, покрасуйся. Подивимося, як ти себе проявиш у навчанні», - розповіла дівчина "Комсомольській правді".

Оля і сама здивована своїй перемозі.
фото "Інтернте-репортер"

"Я пропустила два тижні занять. Тепер однокурсники передають, що він грозиться: «Подумаєш, титули! Нехай спробує мені що-небудь здати!» Нічого, підучу і здам - часу до сесії ще багато", - додала дівчина.

Оля зізналась, що до кінця конкурсу не відчувала, що переможе саме вона

"До кінця не вірила. Там усі дівчата виступали дуже симпатичні. Не було такого дня, щоб я не дивилася на них і не думала: ця вже зійшла з дистанції, а з тією прийдеться поборотися…До останнього дня в кожній бачила суперницю", - пригадала Шилованова.

Але найважчим для найкращої українки виявилось ходіння на каблуках.

"Страшно боліли ноги і спина", - пояснила харків’янка. А перемогу, на її думку, здобула завдяки творчому конкурсу.

"На ньому я продекламувала уривок з «Роксолани». Журі сподобалося, мені сказали: «Дуже добре». Я не пекла і не танцювала, оскільки вважаю: краще не показувати того, чого ти в звичайному житті не робиш", - зізналась Оля.

У групі підтримки східняки були не лише рідні батьки, брат та бабуся, але й відомий актор Жерар Депардьє.

Депардьє вболівав за Олю.
фото "Факти"

"Він заглянув у зал на півгодини: у нього в Києві проходили якісь рекламні зйомки, і як культурну програму його привезли на конкурс", - розповіла Шилованова.

"Побачивши нас усіх, Депардьє заявив: «Не піду, поки не почнеться нагородження»! А потім майже весь конкурс кричав своєму другові: «Номер 22 повинний перемогти!» (саме під цим номером виступала Оля Шилованова).

Свій кар’єрний шлях моделі дівчина розпочала давно.

"Як усякій дівчині, мені хотілося бути моделлю. Але мама спочатку побоювалася віддавати мене в агентство - знаєте, адже різне про них говорять. Однак у восьмому класі прийшла й сказала: «Знайома віддала свою дівчинку в модельне агентство, і їй подобається. А ти не хочеш?»

"Я випалила: «Так! Хочу, хочу»!..

"Через деякий час я стала «місс» цього агентства. Але після перемоги мені раптом перехотілося всім цим займатися. Думала, що на тім і закінчиться моя кар'єру. Н потім потрапила на конкурс «Королева Харкова».

"Добір пройшла, а в конкурсі брати участь відмовилася, тому що хотіла ходити в інститут. Через рік мене знову запросили брати участь, оголосивши, що на підготовку поїдемо в Туреччину. Закордонного паспорта я не мала, тому знову відмовилася. Отут зненацька підключився директор модельного агентства, і мені паспорт оформили за два дні".

"У підсумку я стала «Королевою Харкова» і вже як переможниця регіонального конкурсу поїхала на «Міс Україна".

Зовнішністю Оля схожа на маму. Каже, що має у своїй крові ще й циганську.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів