Тимошенко розповіла про "шикарну квартиру в Лондоні", загравання Путіна та інші інтимні подробиці

20 лютого 2006, 16:46

Юлія Тимошенко – прекрасний ньюсмейкер. Дай їй волю – вона за всю країну в цій галузі працювати буде. А тепер ще в Юлії Володимирівни з'явилася підмога – її дочка (до речі сьогодні в неї день народження ) роздає інтерв'ю направо і наліво, розповідаючи про життя-буття з заморським чоловіком.

І от для "Московського комсомольця" обидві Тимошенко заспівали свою мелодраматичну пісню разом. Дочка розповідала, яка в неї чудова мама, а Тимошенко теж не забувала себе хвалити.

Тимошенко - господарка. Фото Олександра Прокопенка

Тимошенко - господарка.

Фото Олександра Прокопенка

"От я пам'ятаю з дитинства, для мами завжди було важливо наступне: щоб у мене були гарні вчителі, щоб я не спізнювалася на уроки і щоб мені було цікаво учитися. Ой, а ще пам'ятаю, як ненька піклувалася про мої убрання. Пам'ятаєш, мам, як у дитячому садку перед святом по ночах ти мені плаття шила?", - згадує Тимошенко-молодша.

"А ще, коли я була маленька, мене відправляли в піонерський табір. Так щоб бути ближче до мене, мама там же влаштувалася на роботу вихователькою", - додає вона.

А Юлія Володимирівна у свою чергу згадує про свою маму і як вона заради неї старалася на роботі.


"Моя мама виховувала мене одна. Дотепер пам'ятаю, як бідувала наша родина. Але мама намагалася, щоб усе було на гідному рівні. Нехай у нас іноді на вікнах замість фіранок висіла марля, саме головне — у будинку завжди було чисто й акуратно. Я пам'ятаю, як моя мама працювала цілодобово, на знос, простим диспетчером. Аби копієчку зайву в будинок принести", - ледве не пускає сльозу Тимошенко.

А ще мама Тимошенко – найсуворіша жінка в цій родині. Саме вона, виявляється наглядала за Женєю Тимошенко, коли та була в Англії.

Саме тому Тимошенко-молодша вела в Лондоні ледь не пуританський спосіб життя, а з чоловіком познайомилася, лише поїхавши відпочити з мамою.
Весілля доньки. Фото з сайту Тимошенко

Весілля доньки. Фото з сайту Тимошенко

"Ми із Шоном познайомилися в Єгипті. Усією родиною вирішили поїхати туди відпочити. І от в один з перших днів ми пройшли повз одне одного в готелі, зустрілися очима. Було зрозуміло, що сподобалися один одному. Наступного дня ми обмінялися телефонами і почали передзвонюватися і листуватися", - розповіла Женя.

Отут треба відзначити, що приблизно два роки тому, коли Женя познайомилася із Шоном, Юлія Володимирівна нібито була помічена в Єгипті з Нестором Шуфричем.

Те, що зять у неї буде не пройдисвіт, Тимошенко зрозуміла відразу.

"Знаєте, з таким досвідом, як у мене, зрозуміти сутність людини — не проблема. Мені було достатньо тільки кілька разів поговорити з ним. Я відразу зрозуміла: він гарна людина, благополучний, добрий, чуйний. У нього чисте серце", - похвасталася екс-прем'єр.

Про те, що чоловік міг позарился на її гроші Тимошенко-молодша і думати забороняє.

"У Шона мережа взуттєвих салонів у центрі англійського міста Лідс. Є і ще один бізнес. Як це називається? Будує будинки, потім продає, потім знову будує, знову продає... А, так — нерухомість. Отож, у нього є будинок в Іспанії, а ще в Єгипті...", - говорить вона.

Також Женя розвіяла міф про свою шикарну лондонську квартиру. "Лондонські квартири, ті, що в центрі, — маленькі, метрів п'ятдесят. А в мене було десь шістдесят або сімдесят. Розташовувалася на другому поверсі: велика кімната, з'єднана з кухнею, і спальня. Обстановка в стилі модерн. Були власні сходи на перший поверх", - пояснила вона.

Свого будинку в Україні в молодят немає. "Сестра моєї мами, що живе в Дніпропетровську, має тут невеликий... ну, будиночок, типу дачного. Так вона поступилася ним молодим. Пустилася тимчасово пожити", - пояснює Тимошенко-старша.

Згадали в цьому інтерв'ю не тільки чоловіка Жені, але й про одного мужчину в житті Тимошенко – ні не про чоловіка Олександра і навіть не про Нестора Шуфрича. А про Володимира Путіна.
З Путіним у Києві. Зустріч на високому рівні. Фото Олександра Прокопенка

З Путіним у Києві. Зустріч на високому рівні. Фото Олександра Прокопенка

"Юлія Володимирівна, ви дуже чарівна жінка. Писали, навіть Путін не зміг встояти і загравав з вами", - запитує журналістка.

"Ваш президент видався мені зібраним і сильним. А преса для того й існує, щоб писати. А от було це чи ні, залишиться таємницею", - відповіла Тимошенко і засміялася.

Так і гадайте тепер, чи правда кажуть, що Путіна завів на Тимошенко справу через те, що вона відмовила в його залицяннях.

Останнє питання в інтерв’ю було про зовнішній вигляд Тимошенко.

Юлія Володимирівна поскаржилася, що їй ніколи ходити по салонах, і відзначила, що вона ніколи не піде на пластичну операцію. Але секрети косметики дещо відкрила – виявляється, в неї "дуже суха шкіра", тому вона користується "тим самим французьким кремом, яким, до речі, можна користуватися і дітям".

А ще Тимошенко, як завжди, рекомендує спортивні пробіжки.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів