Українка стала найкрасивішою туристкою

18 січня 2006, 18:03

Відома українська модель Діана Старкова стала переможницею конкурсу Міс Туризм Планета-2006.

Конкурс проходив у Тунісі, і в ньому взяло участь 89 найкрасивіших дівчат з різних країн світу. Ця перемога перша в українській колекції.

За словами переможниці, вона зовсім не сподівалася стати Міс Талант, тому що практично не готувалася до конкурсу, але більшість глядачів саме їй віддали свої голоси.


Друге місце зайняла Міс Бразилія Олівія Аросіо. Другою віце-міс стала Міс Албанія.

Діана також одержала титул Міс Талант, виконавши латиноамериканський танець.

Конкурсантки прибули в Туніс у грудні і протягом декількох тижнів подорожували по Африці з метою популяризації туризму в цих країнах.

Дівчата також взяли участь у показах модних дизайнерів, а також зустрілися з представниками департаменту туризму і політичними діячами Тунісу.

Крім цього в насичену програму учасниць вписали екзотичне відвідування крокодилячої ферми.

Конкурсанткам також надали можливість помилуватися визначними пам'ятками музею ремісничих мистецтв у столиці Тунісу, відвідати відоме античне місто Карфаген, а також здійснили подорож у пустелю Сахару.

Діана одержала за свою перемогу грошовий приз і велика кількість подарунків від спонсорів. У тому числі безкоштовне тижневе проживання в п'ятизірковому готелі протягом року, набори косметики для волосся й інші.

А от дорогоцінну корону, який увінчали голову переможниці, Діані доведеться носити недовго - за правилами конкурсу, корона передається, і дівчина повинна повернути її організаторам перед від'їздом у свою країну.

В Україні Діана працює в київському модельному агентстві STAR model group.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів