Син Януковича - не піжон, бо носить годинник "Зеніт" і роздавав агітки

6 грудня 2005, 11:22

Син лідера Партії регіонів Віктор Янукович-молодший займається будівельним бізнесом, захоплюється автомобілями і рукопашним боєм.

"Я будівництвом зацікавився трохи пізніше, ніж автосправою. До цього самовиражався в конструюванні машин, а тепер мені цікавий архітектурний дизайн. Мав можливість взяти участь у проектуванні готельних комплексів "Донбас-палас" і "Вікторія" у Донецьку. Зараз спеціалізуюся на проектуванні закладів громадського харчування", - сказав Янукович в інтерв'ю газеті "Сегодня".

За його словами, раніше він займався продажем машин, а зараз захоплюється автоспортом і технічним удосконаленням і тюнінгом автомобілів.


"Просто обожнюю доводити до технічної досконалості машину, яка потрапляє мені до рук", - відзначив Янукович-молодший.

"У машині є щось чоловіче. Це захоплення батько прищепив мені ще в школі. Але я не зміг займатися автоспортом професійно, тому що одного разу зрозумів: він мене поглине повністю, і ні на що інше просто не залишиться часу", - сказав Янукович.

Він також розповів, що раніше їздив на "вісімці" обсягом півтора літра, потім — на "10 класі" (автомобілі обсягом 2 літри типу "Субару", "Імпрезо"), а тепер надає перевагу "Ауді", "бо її розробники створили кращу повноприводну легкову машину".

За словами Януковича, він не раз потрапляв в аварії. "Доводилося навіть перекидатися разом з машиною, але залишалися тільки забиті місця. Без цього в спорті нікуди", - розповів він.

На питання, чи порушує він правила дорожнього руху, Янукович відповів: "Я не піжон, а — автолюбитель. У мене кураж в іншому: довести машину до досконалості".

Він також розповів, що захоплюється рукопашним боєм "для самооборони", користується мобільним телефоном Nokia 8800, носить годинник "Зеніт" і має 2 кредитні картки — "зарплатну й особисту". "Готівки із собою не ношу", - додав син Янукоивча.

На питання, чи є в нього квартира, Янукович відповів, що він живе разом з батьками в будинку, у Донецьку на Будьонівці.

"Тільки коли ми туди переїхали, у мене з'явилася власна кімната. У Єнакієвому жили в трикімнатній квартирі: я, брат, батько з матір'ю, бабуся, прабабуся і дядько. Після переїзду в Донецьк у нас теж була трикімнатна квартира. Коли приїжджаю в Київ, знімаю квартиру", - розповів він.

За словами Януковича, йому подобаються "і блондинки, і брюнетки, а також стрункі дівчата з приємною зовнішністю". "Правда, у першу чергу ціную в жінці внутрішню красу. Вона повинна бути з душею, а не схожою на гарненьку ляльку. Узагалі, найближчим часом одружуватися я не збираюся", - відзначив він.

Янукович-молодший також мріє зняти фільм "у якості режисера". "Просто фільм про життя. Так і назву "Про життя", - додав він.

Серед музичних виконавців, які йому подобаються, Янукович назвав ДДТ, "Машину часу", Висоцького, Розенбаума, "Грін грей", "ВВ".

"Океан Ельзи" розлюбив після того, як ближче познайомився із громадською діяльністю соліста", - відзначив він.

На питання, чи спілкується він з Андрієм Ющенком і Євгенією Тимошенко, Янукович-молодший відповів: "Я не знаю цих людей, тому нічого не можу про них сказати. Про кожного з них щось чув, але в ЗМІ я стежу за іншими персонами і подіями".

Говорячи про своє рішення піти в політику, Янукович відзначив, що воно було прийнято не відразу.

"Однак події минулої осені підштовхнули мене. Рік тому я вступив до Партії регіонів. Тоді я з іншими хлопцями роздавав агітки, агітував за кандидата в президенти Віктора Януковича, навіть розвантажував машини з агітаційними матеріалами…",- розповів він.

Коментуючи події помаранчевої революції, Янукович-молодший сказав, що в той час йому було "непросто". "По-людськи розумію тих людей, які вийшли на Майдан. Якби мені також брехали про мого батька - я також вийшов би на Майдан", - сказав він.

Українська правда

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів