Микола Рудьковський: “Люблю вівсянку..."

23 листопада 2005, 14:39

Про це під час зустрічі з чернігівськими журналістами заявив сам Рудьковський у відповідь на запитання про любов депутата-соціаліста до дорогих авто.


“В їжі люблю національні страви. Наприклад, вівсянку... Оцей костюм ношу вже два роки... А на якому авто їжджу? Ви усі самі добре знаєте... А компромати будуть видавати до березня наступного року”, - сказав він.

У відповідь на зауваження журналістів стосовно вівсянки, яка є не зовсім національною стравою, нардеп просвітив присутніх, що в Україні овес таки росте. Проте в’їдливі журналісти все одно нагадали про картоплю і сало, які мав на увазі Олександр Мороз, коли радив Ющенку вживати національну їжу без отруйних домішок.


До речі, на думку Рудьковського проблема українського народу полягає в тому, що він чекає на доброго царя. “Але це не було б проблемою, якби Ющенко дотримався обіцянки і призначив Мороза Прем’єром”, - без зайвої скромності зазначив народний обранець.

На його глибоке переконання, події 26 листопада 2004 року і застосування газів проти демонстрантів є провиною тодішнього міліцейського керівництва, а не результатом провокативних дій Миколи Рудьковського. Посаду мера міста, на яку його висувають, нардеп не вважає для себе дрібною і нецікавою, “як не можна вважати дрібницею найдорожче – народну довіру”.

А от у діючого мера Чернігова Олександра Соколова виникне в майбутньому багато труднощів. По-перше, його не приймуть до соцпартії, оскільки він не відповідає вимогам до кандидата в члени СПУ. У Рудьковського також існують великі сумніви щодо спроможності Соколова обіймати посаду начальника якого-небудь ЖЕКу і взагалі компетентності у питаннях міського комунального господарства.

Незважаючи на елегантні відповіді Миколи Рудьковського на запитання “ВВ” про дорогі авто і минулорічні провокації, у Редакції теж залишилися деякі сумніви. Наприклад, дуже добре коли людина їздить на шикарному авто і просто чудово, якщо вона захищає інтереси трудящих. Проте, якщо колона Мерседесів їде захищати інтереси трудящих...

Високий вал

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів