Травесті-діва Монро з жінками дружить, а з транссексуалами - ні

25 жовтня 2007, 14:06

Не так давно на сторінках свого щоденника в ТаблоІDі світська діва Світлана Вольнова торкнулася дражливої та яскравої теми – травесті.

І якщо раніше травесті називали акторок, які виконують роль хлопчиків, тепер так іменують ще й чоловіків, що виходять на сцену в образі жінки.

Власне, одним з найяскравіших представників травесті-культури в Україні можна назвати Олександра, точніше білявку Монро.


Образ шикарної блондинки а ля Мерелін Монро Сашко створював близько дев‘яти років. Все почалося, коли йому було ледь більше двадцяти. Отримуючи технічну освіту в університеті імені Шевченка, хлопця не залишало бажання потрапити на сцену.

"Ані коштів, щоб прорватися туди, ані якихось зв'язків не було. А що було? Непоказна зовнішність.., маса комплексів і шалене бажання самовиразитися", - пояснює він в інтерв‘ю "Газете по-киевски".

І, можливо, так би й залишився хлопець у чоловічому вигляді, якби не друг. Саме випадково кинута репліка товариша підштовхнула Сашка на перший крок до сцени.

"І коли друг один раз сказав: "Знаєш, ти схожий на Монро", – я зрозумів, що легше всього мені реалізуватися в образі жінки", - розповідає кокетлива травесті.

Тим більше передумови для цього, схоже, були у неї з дитинства, коли маленький Олександр мріяв стати дівчинкою.

"Було-було, але я багато цікавився проблемами транссексуалізму та трансвестизму і зрозумів, що це не моє. Я люблю своє тіло, операції мені не потрібні", - пояснює свій вибір на користь травесті Сашко.

До речі, серед подруг Монро – тільки справжні жінки.

"Із трансвеститами не дружу. Це люди, які не можуть чітко усвідомити своєї приналежності. Ображаються на світ, вважаючи, що не вони винні, а всі навколо. Жити потрібно так, як вам дано. Бути природним, не намагаючись вписатися в якісь канони", - впевнена травесті-діва.

Крім того, Монро зізналася, що підкреслити і продемонструвати свою красу, бути вродливою вона прагне для чоловіків: "Для них самих, нащо приховувати".

Тепер для всіх, крім батьків, Сашко став Монро. У цьому образі, за його словами, він "може дозволити собі більше, ніж без нього". А на те, щоб перетворитися у феєричну Монро Олександру тепер потрібно не більш двох годин.

"Я ж удосконалююся! Макіяж наношу сама – сідаю біля дзеркала і дивлюся, що мені підійде. У мене свої "дивацтва" – спочатку фарбую очі, а потім все інше. Завжди в курсі косметологічних новинок. Візажистам себе не довіряю, вони починають зі мною сперечатися, а виходить все одно погано", - ділиться травесті-діва.

Сьогодні у Монро є навіть власна кравчиня. "Камінці Сваровскі – моя пристрасть. Як і інші блискітки, вибираю їх сама. Потім моя кравчиня збирає їх у кольє", - зізнається вона.

І все це в ім'я краси. "Думаю, що образ Монро буде згодом розмитий, і я перетворюся на розкішну травесті-діву – коли йдеш, усі дивляться і кажуть: "Яка-а краса-а-а!" – каже Сашко.

При цьому він підкреслює: "Я пам'ятаю, як мене звуть, чітко визначаю свою статеву приналежність. Мій стиль життя – це коктейль. У ньому намішано усього потроху: від трансвеститів, травесті, пародистів, двійників, світських персон. "Монро" все це поєднує, і мені в цьому образі комфортно".

З Монро все починалося, і саме вона стала візитною карткою Олександра. Але є й інші хіти: Світлана Свєтлічная, Кайлі Міноуг...

До речі, у 2005 році Монро удостоїлася другого місця в російському конкурсі травесті.

"Але насправді я була першою. Тільки хіба росіяни українцеві перше місце віддадуть? Саму справедливу оцінку виставила мені подруга. Вона сказала: "Ти була єдиною жінкою в компанії трансвеститів", - згадує дотепниця Монро.

Втім, у цієї "єдиної жінки в компанії трансвеститів" все ж залишаються чоловічі проблеми – адже щетину і буйну "рослинність" ніхто не скасовував. "Гормони – вони й в Африці гормони", - зітхає Монро.

Фото Дмитра Амідова та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів