Скрябін: Ющенко віддувається за "інопланетян"

22 листопада 2007, 13:25

Вислів "Собаки гавкають, а караван іде", напевне, можна було б вжити і стосовно соліста гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка. Адже, за його словами, голубі, помаранчеві - всі однакові.

"Тобто політики для мене - чорна діра, вони для мене абсолютно однакові, вони скачуть, як блохи з партії в партію, а Віктор Андрійович потім віддувається за них перед народом.

Ніхто з політиків не хоче добра народу - це все ілюзії", - впевнено каже Кузьма в інтерв‘ю "УНІАНу".


"Українські політики поняття не мають, що є ще якийсь український народ, тобто для них ми - мурашник, на який можна напісяти, підпалити, поржати з того мурашника чи переїхати його ровером. Вони інопланетяни, у них свої космічні машини... Тим більше що я абсолютно переконаний: обидві політичні сили грають у якісь свої шахи..," - доповнює шоумен.

Кузьма, або Скрябін: "для політиків ми - мурашник, на який можна напісяти, підпалити, поржати з того мурашника чи переїхати його ровером

Про те, що Скрябін виступав на підтримку Партії регіонів, він також не жалкує.

"Я тобі більше скажу: у політиці в мене немає пріоритетів, я просто вважаю, що я нормальний мужик, тому що я працював у фірмі ("Інтер"), яка підтримувала партію Януковича, і я корпоративно був за ту сторону, я не бавився в перебігання: тут заробив гроші, а тут мама й тато..," - каже співак.

При цьому, за словами Кузьми, якби він "був з аферним характером, то спонукав би людей до бойкоту виборів". Та попри все, у майбутнє "живучої" України Кузьма вірить, щоправда, - не політичне.

А от втручання діячів культури, таких як Руслана, Вакарчук, у справи політичні Кузьменко сприймає теж по-своєму.

Андрій Кузьменко вважає, що "культурники" йдуть в Раду за грошима...

"Гонорари у Верховній Раді набагато вищі - бо ти лобіюєш те чи інше питання, - і не треба скакати півтори години на концерті, мучитися писати пісні. Варто просто прийти на засідання, підняти, опустити руку й отримати свій чемоданчик. Тобто я не вважаю, що вони пішли робити туди якусь революцію...", - каже він.

В чергове прокоментував Кузьма і івано-франківський матюковий інцидент, коли мер міста Віктор Анушкевичус казав, що не дозволить "Скрябіну" більше приїжджати до Франківська.

"А мер сі всрав на рідонько недавно - я чув, що на нього завели судову справу за те, що він привласнив якихось там 30 гектарів землі. Так що я дочекався до розплати", - сказав Кузьма.

Скрябін "помстився" меру Івано-Франківська за "матюки" і може більше "не паритися"

Незважаючи на те, що у матюках фронтмен гурту бачить навіть деякий шарм, заради своєї десятирічної доньки Басі (Барбари) він намагається від них втримуватися. Хоча у музиці продовжує бути "таким самим, як дома у ванні".

Також намагається утримуватися співак і від вживання російської мови. "Часом говорю, але з людьми, які зовсім не розуміють української... Моя принципова позиція - не писати російською своїх пісень", - уточнює Кузьма.

При цьому Скрябін згадав випадок, коли одне московське радіо після пісні "Давай з тобою займатися любов'ю" пропонувало перекласти композицію російською, пророкуючи групі "Золотий грамофон".

"Нам сказали: "Чуваки, напишіть її російською, і ви будете мати там якийсь самовар чи щось таке". І я навіть думав три хвилини, а потім просто з них поржав і відмовився", - згадує Кузьма.

Кузьма назвав Могилевську "придурошною", а на російську мову не перейде ні за які золоті "самовари"

"Я проти росіян нічого не маю, але мене давить то, що вони давлять на нас. Їхній пресинг я відчуваю дуже добре, особливо по медіа. І навіть мене бісить то, що, наприклад, Тіну Кароль - чувиху з Франківська - її російський продюсер заставляє співати російською, аби випхнути її на російський ринок", - зазначив фронтмен "Скрябіна" в інтерв'ю "УНІАНу".

При цьому Кузьменко дуже поважає свою російськомовну колегу по "Шансу" Наталку Могилевську, хоча й називає її "придурошною".

"...Я її дуже сильно поважаю... Вона просто придурошна, але в такому доброму ракурсі слова придурошна, бо абсолютно нехтує собою, шмиляє лиш, аби показати, що вона ліпша", - каже Кузьма.

До речі, за день-два відбудеться офіційна презентація нового альбому "Скрябіна". Це, за словами Кузьми, альбом про тих бабульок, "які по переходах продають квіти, бураки, кукурудзи, сємочкі", тих дітей, "які загублені й нікому непотрібні, від яких відмовляються батьки".

Всі фото прес-служби "Скрябіна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів