Дружина Парцхаладзе готова народити десятьох

6 грудня 2007, 18:32

Леся, дружина мільйонера із грізним іменем Лев, найбільше відома завдяки своєму титулу "Міс Україна 2004" і одруженню із самим Парцхаладзе. Проте у нещодавньому інтерв‘ю журналу "Лиза. Добрые советы" модель і екс-ведуча програми погоди розповіла про себе ще дещо.

Виявляється, Леся ледь не стала акторкою - вона мріяла вступити до театрального інституту.

"...Але гору взяла моя прагматичність. Я все планую, завжди думаю, що я робитиму завтра, що робитиму за п‘ять років... Тому моє рішення стати спеціалістом в області підприємницького права було досить зваженим", - каже дружина Лева Парцхаладзе.

Що ж до батьків "Міс України-2004", то їх можна віднести до інтелігенції, адже мама Лесі - літературознавець, а батько за освітою - інженер. Один дідусь - академік, доктор фізико-математичних наук, другий - військовий. Окрім того бабуся у неї, як зізнається сама модель, - письменниця, доктор історичних наук.


Друга дружина Льва Парцхаладзе хотіла в театтральний, а опинилася серед юристів

Одним словом, генний потенціал у другого сина Льва Парцхаладзе по материнській лінії має бути ого-го яким. Тим більше, що маленький Єгор - наразі головне у житті Лесі Парцхаладзе.

"І взагалі я вважаю, що сім‘я - це головне для жінки. Щастя, коли чоловік і дружина - одне ціле зі спільними задачами. Адже любити, як казав Сент-Екзюпері, це не лише дивитися одне на одного, а дивитися в одну сторону", - зауважує вона в інтерв‘ю.

При цьому Леся зізналася, що коли її теперішній чоловік робив їй пропозицію, це було "гарно, як належить: з каблучкою, зі зніяковілістю, з освідченням у коханні..." І у батьків Лесі новоспечений жених попередньо попросив руки й серця їхньої доньки.

"Міс Україна-2004" Леся Парцхаладзе зізнається, що коли чоловік просив її руки, то знітився

"Я - людина традицій, і для мене були дуже важливі вінчання, біла сукня... Все мало відбутися максимально правильно", - згадує "Міс Україна".

За зізнанням самої героїні інтерв‘ю, весілля вийшло чималеньким. Нагадаємо, що керував ним популярний російський телеведучий Валдіс Пельш, розважали Гайтана, Томас Андерс з "Модерн токінг", Михайло Боярський і навіть Ольга Сумська з чоловіком.

Як відомо, 2007-го року у сім‘ї Парцхаладзе народився другий малюк.

"Спершу ми з Левом хотіли дівчинку. Але вже за кілька тижнів після того, як дізналися, що народиться хлопчик, ми навіть уявити собі не могли, що могло бути інакше!" - розповідає молода матуся.

"А хто народиться наступним, немає значення, хай буде хоч десять хлопчиків, я не проти. Я зараз у такому чоловічому царстві знаходжуся - троє чоловіків вдома!" - сміється дружина багатія-бізнесмена.

Леся Парцхаладзе: "А хто народиться наступним, немає значення, хай буде хоч десять хлопчиків, я не проти"

Тепер у сім‘ї Парцхаладзе двоє дітей. Щоправда, перший син від першого шлюбу київського мільйонера з моделлю Наталею Собченко. З ним, за словами Лесі, вони "швидко знайшли спільну мову".

"...Разом збирали конструктори, дивилися мультики. Мені приємно, що ми дуже швидко стали однією сім‘єю", - каже вона з радістю.

Крім того, до появи маленького братика Єгора від другої татової дружини Давід поставився, за словами Лесі, "дуже добре".

"Коли я була вагітна, Давід розумів, що в животі у мене малюк, і коли той ворушився, він слухав, питав, як там у нього справи", - розповідає вона.

"Коли Єгор народився, Давід прийшов у пологовий будинок з іграшками, щоб грати з братиком, і був дуже здивований, що братик такий маленький і не вміє розмовляти й бігати. Зараз Давід долучився до виховання, чекає-не дочекається, коли ж Єгор почне ходити і зможе з ним грати у "войнушки", - продовжує дружина Парцхаладзе.

Леся Парцхаладзе чоловікові готує грузинський листковий хачапурі, а телеглядачам "бомбу"

Між іншим, у товаристві й іграх з маленьким Єгором зацікавлений не лише його старший брат. "Міс Україна-2004" запевняє, що для неї набагато цінніше провести час із сином - погодувати його, вкласти спати, книжки почитати - аніж сходити на якусь тусовку. "А просто так піти, щоб "засвітитися" - це не для мене", - каже вона.

А ще Леся Парцхаладзе наразі займається "новим проектом, який незабаром з‘явиться на телеекранах". Це буде передача про цікавих людей у "документально-публіцистичному жанрі". До речі, зараз Леся, за її словами, отримує другу вищу освіту в Інституті журналістики.

За матеріалами "Лиза. Добрые советы"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів