Яценюк любить технічні цяцьки, а Різдво гулятиме в Канаді

4 січня 2008, 12:43

Грудень місяць для наймолодшого спікера Верховної Ради був напруженим. Однак це - зайвий привід чудово відпочити і розслабитися на новорічно-різдвяні свята.

Причому святкувати прихід нового 2008-го року родина Яценюків планувала не в Україні.


"У Канаді. Всією сім'єю, "всім колгоспом" летимо. Там велика українська діаспора, ми їдемо аж туди, куди перші українці прибули, - в Альберту. Прем'єр цієї провінції - теж українець, його прізвище, до речі, Стельмах (голосно сміється). І Святий вечір, і Різдво там проведемо", - розповів заздалегідь про свої плани Арсеній в інтерв‘ю "Україні молодій".

До речі, на питання, чи не на державні гроші спікер у таку далеку подорож зібрався, він відповів:

"Е ні, це приватна поїздка. У мене, слава Богу, декларація (про доходи) така, що це не проблема. А чартерами я навіть по роботі не літаю - хіба що туди, куди рейсовим літаком добратися неможливо".

І взагалі, Яценюк "понтів" не любить - на роботу без мигалок їздить.

"Без. І в "корках" не застрягаю, бо о сьомій ранку, коли я їду на роботу, їх ще й близько нема. Добираюся за 25 хвилин. А з кортежем - один раз навмисне спробував - за 18. І заради цих семи хвилин різниці треба перекривати все місто?" - каже він.

На Новий рік і Різдво Яценюк "всім колгоспом" полетів до діаспори

Також Яценюк зізнався, що його "дуже злостить" постійна необхідність усюди ходити з охоронцями.

"Я, ще будучи міністром, мріяв цього збутися, але нічого не вдієш - так записано в законі (про державну охорону). Утім, вони знають, що мене дратують, тому намагаються не потрапляти на очі", - розповів Арсеній Петрович.

Яценюк обожнює свій напружений графік роботи. "Для мене головне - не розслаблятися. Працювати 24 години на добу - це драйв. А щойно розслаблюся - відчуваю, як по мені починає повзти лінь. Вона, падлюка, живе в кожному з нас, тому головне - не дозволити їй тебе захопити", - каже він.

При цьому дружина, за словами спікера, на його часту відсутність вдома не нарікає.

"Ні, сім'я у мене - в автономному плаванні (сміється). Діти ростуть, дружина ними займається, батьки приїжджають - все нормально".

"Та ми й у кінотеатри ходимо! От якраз два тижні тому з малою ходили, з Христиною. Не пам'ятаю, як називається, - дитячий фільм, хороший", - додає Арсеній.

Новий спікер катається без мигалок, а державна охорона намагається не портрапляти йому на очі

Однак на продовження радянського кінобестселлеру "Іронії долі" Яценюк не пішов принципово:

"Ні, я спеціально на неї не пішов. Не хочу розчаровуватися. Бо це, на мій погляд, як копія, яка завжди на порядок гірша й дешевша за оригінал. І дивитися нема чого - краще ще раз переглянути оригінал".

Як виявилось, Арсеній Петрович не лише у кінотеатри встигає ходити, а й у спортивні зали. Однак якщо Сергій Тігіпко, за словами Яценюка, щодня о дванадцятій ішов "качатися" у спортзал в Нацбанку, спікера у спорті тягне до простих людей.

"Ну я ще й на спорт двічі на тиждень ходжу. Залізо тягаю... пізно увечері. У звичайний зал на Лівому березі, разом з іншими людьми займаюся. Треба тримати себе у фізичній формі", - ділиться він.

На роботі ж, у своєму кабінеті, за словами Арсенія Петровича, новий голова ВР нічого не змінює.

Сім'я у Яценюка - "в автономному плаванні", а на роботу він притяг бабу

Щодо "нічого", то, як з'ясувалося, це не зовсім так. На невеличкому столику під стіною стоїть портрет Віктора Ющенка зі свічкою в руках, поруч - велика українська лялька в народному стилі.

"Справді, і портрет, і цю бабу, тобто українку, я приніс", - визнає Яценюк. Окрім того, разом з новим хазяїном у кабінеті з‘явилися великий дерев'яний хрест на стіні, велика картина та багато ікон, на вигляд старовинних.

"Ікони, мабуть, при мені тут з'явилися вперше... І ще телевізор я притягнув. А все інше тут - старе", - підсумовує він. Телевізор, до речі, величезний, плазмовий, понад метр по діагоналі.

Як розповідала раніше помічниця спікера Світлана Войцеховська, вочевидь саме по цьому телевізору Арсеній "дивиться музичні канали".

Та й взагалі, як повідав по телебаченню перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак, Арсеній Яценюк - "дуже непосидючий. А будь-яка нова технічна цяцька - чи це н6овий ноутбук, чи мобільний телефон - це для нього краще за все".

Фото Михайла Марківа та УНІАНа

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів