Ахметов у дитинстві був супер-мачо з гуманітарним складом розуму

13 лютого 2008, 14:41
Вітчизняного мільярдера і любителя пожартувати Ріната Ахметова у дитинстві не зачіпали. Товариші по школі знали, що хлопчик вподобав бокс, тож жарти із ним могли б закінчитися плачевно.

Також, як виявилося, від малого Ахметова фанатіли дівчата, а звичка франтити одягом у нього ще зі школи.

"...Це був активний хлопчик, рухливий, займався боксом. Але при цьому завжди виглядав акуратно - мама дуже прискіпливо ставилася до його зовнішнього вигляду, тому Рінат завжди був одягнений з голочки. А ще запам'яталося, як він ганяв на велосипеді!" - ділиться спогадами з "Комсомольською правдою в Україні" вчителька Ахметова, а нині директор середньої школи № 63 Людмила Дмитрук.


Виявляється, теперішній мільярдер у старших класах був справжнім зазивалою. Коли у школі організувалася футбольна команда, він сідав на свій велосипед і об'їжджав місцевих хлопців - зазивав усіх на футбол.

Ахметов у школі був зазивалою і любив бокс

Деякі відомості про дитинство Ріната розповіла його екс-однокласниця, нині заступник начальника дільниці Центра обробки і перевезення пошти Світлана Ях'яєва (у дівоцтві Балабан).

"Оскільки всі знали, що Рінат займався боксом, мало хто ризикував нас зачіпати", - додає вона "Комсомольській правді в Україні". Окрім того, як зазначила Світлана, нинішній мільярдер у дитинстві був "душею компанії!".

У той час в Ахметова була вівчарка Герда, він її обожнював, гуляти з нею часто виходив, няньчився... Тож вся його компанія, особливо дівчата, теж прив'язалася до собаки.

"Рінат дуже подобався дівчатам. По-перше, був схожий на кумира того часу Дмитра Харатьяна: того ж кольору волосся, схожа зачіска, світлі очі. А тоді саме вийшли фільми "Зелений фургон" і "Розіграш" - і всі дівчата були у захваті від Харатьяна", - розповідає Світлана.

А оскільки в юному Ахметові бачили схожість з улюбленим актором, то, зрозуміло, на нього постійно позирали. Навіть старшокласниці, як зауважила його однокласниця.

Утім, незважаючи на достатню кількість жіночої уваги, Рінат Ахметов, кажуть, нікого особливо не виділяв. На той час він захоплювався тільки спортом.

У дитинстві Рінат більше уваги звертав на спорт, аніж на дам

"Часто виступав на змаганнях (з боксу) і, якщо не займав 1-го місця, це для нього було трагедією. Він хотів бути тільки кращим! А потім захопився футболом", - згадує шкільний друг Ахметова, нині начальник Керування організації оперативних заходів щодо зниження податкового боргу ДПА в Донецькій області Олег Фомін.

Шкільний товариш мільярдера розповів про один футбольний турнір, коли молодші класи грали зі старшими. Причому, зрозуміло, старшокласники вели - у лічені секунди вони закидали ворота супротивника голами: рахунок 10:0, команда Ахметова програвала.

"Ми приречено тягли час до кінця матчу, розуміючи, що боротися зі старшими безглуздо. Навіть бігати припинили. І тільки одна людина металася з м'ячем по полю до останнього - Рінат. Старшокласники, бачачи нашу загальну апатію, розслабилися... І отут на останній хвилині Рінат б'є по воротах і забиває їм гол! Так, ми програли 10:1, але в нас був гол престижу!", - згадує Фомін.

Причому в інших сферах, судячи зі слів шкільного товариша мільярдера, Ахметова суперрозумником назвати не можна було.

"Він учився як усі - на "3" і "4", не краще і не гірше інших. Рінат цього і не приховує - не любить, коли намагаються його ідеалізувати", - запевняє його шкільний друг Фомін.

У школі Ахметов учився, як усі, - на "3" і "4"

"Рінат почав вчитися в нашій школі з другого класу. Я вела у нього предмети до 4-го класу... Дотепер дивуюся колосальній пам'яті цієї дитини. Він міг кілька разів прочитати вірш і відразу видати його на пам'ять! Взагалі, за складом розуму він гуманітарій", - каже вчителька бізнесмена Людмила Дмитрук.

І хоч спогади Ахметов по собі лишив у школі дуже непогані, на зустрічі випускників він, як розповідають його однокласники, не ходить. Нібито через брак часу. Але при цьому просить передати фотографії і відео з кожної такої зустрічі.

Окрім того, як пише видання, президент ФК "Шахтар" завжди вітає першу вчительку і класного керівника букетами квітів на перше вересня. Та й реставраційні роботи у школі й розкішний комп'ютерний клас оформлені саме за рахунок мільярдера.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні"

Фото "Ліги" та з сайту "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів